Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

VANISH plekieemaldaja WHITE 1L

VANISH plekieemaldaja WHITE 1L

5,18 €
Hind: 6,48 €
Kaubamärk: VANISH
Tootekood: 53432
EAN: 5900627081831
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Vanish Oxi Action White plekieemaldusvedelik valgele pesule. 10 TOONI VALGEM ÜHE PESUGA*. SPETSIAALSELT VÄLJATÖÖTATUD, ET MUUTA VALGE VALGEMAKS. OHUTU IGAPÄEVARIIETEL**. KLOORIVABA KOOSTIS. . *Tulemused, mis saadakse selle toote kasutamisel lisandina pesutsüklis vs pesemata/hallikad puuvillased rõivad. Tulemused võivad erineda teiste riidetüüpide puhul. ** Igapäevased materjalid, nagu puuvillane ja polüester.

Koostisosad

Koostis (www.rbeuroinfo.com): 5?15% hapnikupõhised pleegitusained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, <5% anioonsed pindaktiivsed ained, optilised valgendid, lõhnaained.

Kasutusjuhend

KASUTAMINE: PESEMINE: Lisage pesuvahendile: tugevad ja sissekuivanud plekid – 100 ml. Asetage pesupall masinas pesu peale. Doseerige pesuvahendit nagu tavaliselt. Lihtsalt lisage üks annus igal pesukorral. EELTÖÖTLUS: Valage 2 ml otse plekile (max 10 min). Vajadusel hõõruge plekki. Täitke pesupall vastavalt pesujuhistele ja asetage trumlisse. LEOTAMINE: 4 l vett ja 100 ml toodet. Leotage kuni 6 tundi. Peale leotamist peske nagu tavaliselt või leotage põhjalikult. Parimaks tulemuseks plekkide eemaldamisel hõõruge enne loputamist. KASUTUSNÕUANDED: ? Järgige alati pesemisjuhendit rõivaesemel või kangahooldussildil. ? Enne kasutamist kontrollige värvikindlust, katsetades toote varjatud alal. Loputage ja laske kuivada. ? Peale igat kasutuskorda sulgege kaas ja hoidke Vanish´it jahedas ja kuivas kohas. ?Kui kasutate Vanish´it eeltöötluseks, kasutage lihtsalt sooja vett. ? Parima tulemuse saavutamiseks võib olla vajalik pesuprotsessi osaline kordamine. ?Mitte kasutada riietel, mida tuleb keemilisest puhastada. ? Mitte kasutada viimisteltud või kaetud pindadel - nt puit, metall jne. ?Mitte kasutada nahast rõivastel või vaipadel. ? Mitte leotada metallkinnititega või tulekindla kattega rõivaid. ? Mitte asetada eeltöödeldud või leotatud rõivaid kuumusallikate juurde või otsese päikesevalguse kätte enne põhjalikku pesemist või loputamist.? MITTE JÄTTA SEGATUD LAHUST SULETUD ANUMASSE, KUNA ERALDUV HAPNIK VÕIB TEKITADA ANUMAS RÕHU JA LAHUS VÕIB HAKATA LEKKIMA.

Ohutus

ETTEVAATUST. Sisaldab: vesinikperoksiid; benseensulfoonhape, C10-13-alküülderivaadid, naatriumsoolad; alkoholid, C12-18, etoksüülitud; alkoholid, C12-16; etoksüülitud. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma, nahale või rõivastele sattumist. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kui kokkupuutel nahaga tekib naha valgenemine, ärge muretsege. Valgendav toime on ajutine ja pöörduv. Pritsmete korral loputada koheselt rohke veega. Tundliku naha korral on soovitatav kanda kindaid. Mitte kokku segada teiste toodetega.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: VANISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 1030 g
Teised kliendid ostsid veel

Hansa Candle hauaküünal 36h valge

0,96 €
-12%

Akvile karboniseeritud mineraalvesi 1,5L

0,70 € 0,79 €