Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Kohvikapslid

Nescafe Dolce Gusto on bränd, mille juured ulatuvad aastakümnete taha, see on tänapäeval üks tuntumaid ja hinnatumaid kohvibrände kogu maailmas. Selle sünnikoht on Nestlé, üks suurimaid toidu- ja joogitootjaid maailmas. Dolce Gusto loodi aastal 2006, eesmärgiga tuua kvaliteetne kohvielamus igasse koju. Täna, peaaegu kaks aastakümmet hiljem, on Dolce Gusto muutunud lahutamatuks osaks paljude inimeste igapäevaelust.

Näita rohkem

Dolce Gusto eesmärk on pakkuda iga kohviarmastaja maitse-eelistustele vastavat jooki. Kas olete tugeva espresso austaja või eelistate pigem kergemat latte't, on Dolce Gusto kohvikapslite valikus midagi just teile. Ükskõik, kas otsite hommikuseks äratuseks kerget kohvielamust või soovite pärastlõunaseks lõõgastumiseks rikkalikku maitset, saate Dolce Gusto kohvikapslite abil nautida just endale meelepärast jooki.

Dolce Gusto Café Au Lait on klassikaline segu, kus on ühendatud aromaatne espresso ja sametine piim - justkui prantsuse kohvikust tellitud jook. See on suurepärane valik hommikuseks äratajaks või päeva keskpaigas, mil vajate kerget kohvielamust. See sobib ideaalselt nautimiseks koos hommikusöögiga.

Dolce Gusto Cappuccino kohvikapslid pakuvad rikkalikku ja kreemjat kohvinaudingut. Jook valmistatakse kahest kapslist - üks sisaldab espressot ja teine vahustatud piima. See on suurepärane valik neile, kes armastavad kohvi klassikalist, kuid samas rikkalikku maitset.

Dolce Gusto Caramel Latte Macchiato on mõeldud magusamaitselise kohvi austajatele. See karamellimaitsega latte pakub rikkalikku ja magusat maitseelamust, mis sobib suurepäraselt igasse hetke.

Dolce Gusto Espresso Intenso on tõeliselt intensiivne espresso, mida iseloomustab sügav ja rikkalik maitse. See on suurepärane valik neile, kes eelistavad tugevamaid maitseid ja vajavad kiiret energialaengut.

Dolce Gusto Flat White on modernne Austraalia ja Uus-Meremaa stiilis kohv, mis on segu espressost ja sametisest piimast. See sobib ideaalselt neile, kes otsivad midagi pehmet ja samas rikkalikku.

Dolce Gusto Lungo on täiuslik valik klassikalise musta kohvi austajatele, kes hindavad rikkalikku maitset ja sügavat aroomi. Seda kohvi on kõige parem nautida hommikusöögi ajal või pärast lõunat, kui on aeg lõõgastuda ja nautida hetke.

Lisaks laiale valikule Dolce Gusto kohvikapslitele pakume ka kvaliteetset Dolce Gusto kohvimasinat. EDG160 INFINISSIMA on unikaalse disainiga, meenutades lõpmatuse sümbolit on see tõeline pilgupüüdja igas köögis. See pole aga pelgalt ilus vaadata - see kohvimasin pakub ka ülihead kohvi. Dolce Gusto tehnoloogiaga kohvimasin kasutab kõrgsurvet kuni 15 bari, et eraldada kapslist parim maitse ja aroom, samas tagades suurepärase crema kihi.