Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi
Filtreeri
  • Kaubamärk
  • Netomass (g)

Juuksehooldustooted

Meie e-poes on lai valik erinevaid juuksehooldustooteid, mis aitavad hoida Sinu juukseid tervena ja säravana. Vastavalt Sinu eelistustele on võimalik valida juuksehooldusvahendeid, mis puhastavad, niisutavad, tugevdavad või kaitsevad. Meie e-poes on saadaval šampoone, palsameid, juuksemaske, juuksevärve, juukseõlisid, kuivšampoone jpm. Seda kõike tuntud tootjatelt nagu Schwarzkopf, Syoss, Palette, Nature Box, Neutral jpt.

Näita rohkem

Paljude naiste lemmik juuksehooldustoodete firma on Schwarzkopf, mis on maailmakuulus juuksehooldus- ja juukevärvide bränd. Schwarzkopf-i iseloomustavad kõrgkvaliteetsed tooted, mis hoiavad juukseid säravate ja tervetena. Meie valikus on erinevates värvides püsivärve ja šampoone. Schwarzkopf-i tooted on loodud järgides keskkonnanõudeid ja vastutustundlikke tootmispõhimõtteid.

Syoss-i tooted aitavad tagada professionaalset tulemust Sinu igapäevases juuksehooldusrutiinis. Syoss-i professionaalsed juuksurid ja tehnoloogid jälgivad pidevalt uusi trende ja suundumusi, mis aitavad uuendada nende tooteportfelli. Syoss toodab juuksehooldusvahendeid ka keskkonnasõbralikult ja säästva arengu põhimõtteid silmas pidades. Meie e-poes on saadaval Syoss-i juuksevärvid, juuksemaskid, šampoonid, palsamid, kuivšampoonid, juukselakid ja juuksespreid ning seda kõike erinevatele juustetüüpidele. Samuti on meie valikus ka tooteid meestele.

Palette on tuntud juuksevärvide ja juuksehooldustoodete tootja, mis on usaldusväärne valik kõigile, kes soovivad oma juukseid värvida ning saavutada kauakestva tulemuse. Palette-i värvid on kvaliteetsed ja mitmekesise valikuga, sest saadaval on lai valik erinevaid värvitoone. Palette-i juuksevärvid annavad juustele sügavuse ja sära. Juuksevärve on saadaval ka erinevatele juuksetüüpidele. Tutvu valikuga meie e-poes!

Vaata kui võre nimekiri
Sorteerimine
kuva leheküljel

Gliss Color 1-0 SÜSIMUST

8,53 €

Gliss Color 10-55 TUHKBLOND

8,53 €

Gliss Color 3-0 SÜGAVPRUUN

8,53 €

Gliss Color 4-13 Dark Cool Brown

8,53 €
Lõpumüük -30%

Gliss Color 4-54 VASKNE TUME MAHAGON

5,99 € 8,53 €

Gliss Color 5-1 Cool Brown

8,53 €

Gliss Color 5-65 Chestnut Brown

8,53 €

Gliss Color 7-00 TUMEBLOND

8,53 €
Uus

Gliss Color 7-16 JAHE TUHKBLOND

8,55 €

Gliss Color 7-7 VASKNE TUMEBLOND

8,53 €

Gliss Color 8-0 LOOMULIK BLOND

8,53 €
Lõpumüük -27%
Lõpumüük -27%
Lõpumüük -27%

Gliss juuksemask SPLIT-END 300ml

5,59 € 7,61 €