Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Huggies mähkmed Extra Care 2 3-6kg 82tk

Huggies mähkmed Extra Care 2 3-6kg 82tk

14,63 €
Hind: 18,29 €
Kaubamärk: HUGGIES
Tootekood: 619902
EAN: 5029053578088
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Huggies® Extra Care - meie kõige pehmemad, imavamad ja hingavamad teipmähkmed, sama õrnad nagu ema kallistus! Väikeste padjakestega esiosa ja spetsiaalne struktuurne kaka tsoon tagaosas imavad väljaheite sekunditega luues kaitsva barjääri tundliku naha ja väljaheite vahele, et beebi nahk ei ärrituks. Lõhnatud, ülipehmed, poorsed materjalid lasevad nahal hingata ja püsida kuivana, pakkudes parimat kaitset Sinu beebi üliõrnale nahale. Dermatoloogiliselt testitud mähkmetel on pehme elastne värvel, mis aitab vältida punaste triipude teket. „Tagataskuke" ja kõrged ribad jalgade ümber pakuvad kaitset lekete eest. Teibiribad kinnituvad kogu värvli ulatuses, et saaksid mähkme sobitada beebi kehakujuga. Niiskusindikaator muudab mähkme märgudes värvi andes märku mil on aeg mähet vahetada. Neli ühes nahahooldus: pehme, imav, hingav, allergiohutu. Sobivad 3-6kg beebile.

Säilitustingimused

Mähkmed on toodetud vastavuses EU määrustega.

Kasutusjuhend

Ühekordseks kasutamiseks mõeldud teipmähkmed on varustatud korduvsuletavate teibiribadega, mida saab kinnitada kogu mähkme ulatuses. Kinnita mähe vastavalt beebi kehakujule. Peale kasutamist keera mähe rulli ja kinnita kinnitusribaga.

Ohutus

Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: HUGGIES
Päritolumaa: Tšehhi Vabariik
Netomass (g): 2050 g
Teised kliendid ostsid veel
-20%

Huggies mähkmed Extra Care 1 2-5kg 84tk

14,63 € 18,29 €
-28%

Huggies mähkmed Extra Care 3 6-10kg 72tk

16,76 € 23,17 €