Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Suuhügieen

Suuhügieen on väga oluline, et hoida oma hambad tervena ja ilusana. Lisaks sellele, et särav naeratus on justkui visiitkaart, siis mõjutab ka suu tervis ülejäänud keha funktsioneerimist. Meie e-poes on lai valik tooteid, mis on vajalikud hammaste hoolduseks – hambapastad, hambaharjad, hambaniidid, suuveed jpm. Oma lemmikud on võimalik välja valida tuntud brändide nagu Parodontax, Sensodyne, Corega ja Aquafresh hulgast. Pese oma hambaid 2 korda päevas ning käi regulaarselt hambaarsti juures – nii aitad kaasa oma suuhügieeni hoidmisele.

Näita rohkem

Parodontax toodab hambapastasid, mis aitavad eelkõige igemete veritsuse vastu. Kasutades Parodontax hambapastat vähemalt 2 korda päevas 12 nädalat järjest, väheneb igemete veritsus. Lisaks tugevdab Parodontaxi hambapasta hambaid ning tagab värske hingeõhu. Kliiniliselt tõestatud!

Sensodyne toodab hambapastasid, mis aitavad eelkõige hammaste tundlikkuse vastu. Sensodyne’i tootevalik on suur ja lai ning valikus on hambapastasid, mis aitavad hambaid tugevdada, valgendada, tagada paremat hingeõhku ning kõik hambapastad on tundlikkusest põhjustatud valu leevendavad. Sensodyne hambapastasid soovitavad ka hambaarstid!

Vaata kui võre nimekiri
Sorteerimine
kuva leheküljel
Lõpumüük -50%

Parodontax suuvesi 500 ml

6,60 €

Sensodyne hambahari Nourish Soft

4,87 €

Sensodyne hambaniit 30m

3,86 €