Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Syoss ColorGLOW tooniv juuksevärv KRISTALNE LAVENDEL 100ml

Syoss ColorGLOW tooniv juuksevärv KRISTALNE LAVENDEL 100ml

7,04 €
Hind: 8,59 €
Kaubamärk: SYOSS
Tootekood: 8251129
EAN: 9000101678505
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Väljenda end värvide abil! Avasta Syossi uus ColorGLOW värvide maailm. Syossi tooniva juuksevärvi taastulek annab võimaluse särada nii sul endal kui sinu juustel. Julged ja värvilised, tänu tugevatoimelistele pigmentidele erksad ja intensiivsed värvid püsivad kuni 8 juuksepesu ning katavad esimesed hallid juuksed. Vegan tootevalem. Color Glow sobib ideaalselt, kui tahad proovida mõnda uut julget värvi, kuid eelistad, et see ei püsiks juustel pikka aega. Muuta oma praegune juuksevärv mõne minutiga erksamaks, sest ColorGLOW’ga saad seda teha kiiresti ja kerge vaevaga. Hajutab esimesed hallid juuksed. … ja kõike seda ilma juukseid kahjustamata!

Kasutusjuhend

Kasutamine: kanna värv 10 minutiks juustele, et värskendada oma praegust juuksevärvi, ning 20-30 minutiks, kui tahad intensiivsemat värvitulemust, mis püsiks kuni 8 juuksepesu. Värvituubi saad sulgeda ning uuesti kasutada – jagub kuni 3 korraks.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: SYOSS
Päritolumaa: Saksamaa
Netomass (g): 100 g, 100 g