Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

FINISH nõudepesumasina Sool 4 KG

FINISH nõudepesumasina Sool 4 KG

5,59 €
Hind: 6,99 €
Kaubamärk: FINISH
Tootekood: 53112
EAN: 8594002687397
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Katlakivi sete võib kiirelt vähendada Teie nõudepesumasina tõhusust. Finishi soolal on 5 tõhusat mõju ja see on spetsiaalselt nõudepesumasina jaoks granuleeritud. Soola puhtus tagab, et nõudepesumasina katlakivi vastane seade kaitseb tõhusalt kivisette eest. Lisaks aitab sool kaitsta nõudelele ja klaasidele kogunevate vee- ning muude plekkide eest. Tähtis - muud soolad võivad sisaldada selliseid saasteaineid nagu rauda või karbonaate, mis kahjustavad masina katlakivi vastast seadet.

Koostisosad

Naatriumkloriid

Kasutusjuhend

Täitke paak soolaga vastavalt pesumasina tootja juhistele. Parima tulemuse saamiseks kontrollige soola taset regulaarselt ja hoidke paak Finish soola alati täis. See on eriti soovitatav, kui te elate piirkonnas, kus on kare vesi.

Ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral loputage koheselt rohke veega ja pöörduge arsti poole. Pärast kokkupuudet nahaga, peske koheselt veega. Tühja pudelit mitte taaskasutada..

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: FINISH, FINISH
Päritolumaa: Austria, Austria
Netomass (g): 4000 g, 4000 g
Teised kliendid ostsid veel