Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

CILLIT BANG vannitubadele SPRAY 750 ML

CILLIT BANG vannitubadele SPRAY 750 ML

6,99 €
Kaubamärk: CILLIT
Tootekood: 53615
EAN: 5908252006243
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Cillit Bangiga hävitate sekunditega vannitoa mustuse täielikult. Power Cleaner Limescale & Shine on ülilihtne lahendus Teie vannitoa puhastamiseks. Vannitoa mustust võib olla raske eemaldada - kuid enam mitte - selle mitmeotstarbelise puhastusvahendi vahutav ja puhastav turbo toime kõrvaldab sekunditega ka kõige keerulisemad probleemid. Olgu see katlakivi, seebiplekid, rooste või pori, pole vahet! Cillit Bang Power Cleaner Limescale & Shine on tehtud spetsiaalselt selleks, et vabaneda ka kõige keerulisematest probleemidest paljudel erinevatel pindadel Teie kodus. Meie spetsiaalselt välja töötatud vormel hävitab mustuse ruttu ja lihtsalt ning muudab majapidamise koristamise vähem tüütuks. Bang ja mustus on kadunud!

Koostisosad

Koostis: Sisaldab vähem kui 5 % anioonseid pindaktiivseid aineid, Lõhnaained, Hexyl Cinnamal. Allergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud

Kasutusjuhend

Kuidas eemaldada katlakivi, seebiplekid, rooste ja pori: Keerake otsik on asendisse ja hoides pudelit püsti, pihustage soovitud pinnale vähemalt 20cm kauguselt. Ärge jätke vahendit kauemaks kui 5 minutiks, meie turb tõhus vormel toimib sekunditega ning hiljem loputage pind ja pesukäsn korralikult veega. Seejärel pole vaja teha muud, kui nautida tulemust, Teie säravpuhast vannituba.

Ohutus

Põhjustab naha ärritust. Võib olla metalle söövitav. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kandke silmade/näo kaitset. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. NAHALE SATTUMISEL: Peske rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse korral:pöörduda arsti poole. Toiduga kokkupuutuvate pindade korral kasutage ainult mittepoorsetel pindadel ja loputage hoolikalt veega. Ärge segage valgendi või teiste majapidamises kasutatavate toodetega. Tundliku naha korral soovitame Teil kanda kindaid.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: CILLIT
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 780 g
Teised kliendid ostsid veel
-26%

Akvile naturaalne mineraalvesi spordikork 1L

0,59 € 0,79 €
-45%

Tchibo Exclusive jahvatatud kohv 500g

4,47 € 8,13 €