Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

CILLIT BANG rasvaeemaldaja SPRAY 750 ML

CILLIT BANG rasvaeemaldaja SPRAY 750 ML

6,99 €
Kaubamärk: CILLIT
Tootekood: 53616
EAN: 5900627024210
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Cillit Bang Power Cleaner Grease & Sparklei, Teie köögi puhastamise parima lahendusega vabanete oma köögis rasketest plekkidest sekunditega. Köögi mustust võib olla raske eemaldada - kuid enam mitte - selle mitmeotstarbelise puhastusvahendi vahutav ja puhastav turbo toime kõrvaldab sekunditega ka kõige keerulisemad probleemid. Olgu see rasva, toiduplekkide või sissekõrbenud plekkide eemaldamine, pole vahet! Cillit Bang Power Cleaner Limescale & Shine on tehtud spetsiaalselt selleks, et vabaneda ka kõige keerulisematest probleemidest paljudel erinevatel pindadel Teie kodus. Meie spetsiaalselt välja töötatud vormel hävitab mustuse ruttu ja lihtsalt ning muudab majapidamise koristamise vähem tüütuks. Bang ja mustus on kadunud!

Koostisosad

Koostis: Sisaldab vähem kui 5 % anioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaine, Linalool. Allergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud

Kasutusjuhend

Kuidas eemaldada rasva-, toidu- ja sissekõrbenud plekid: Keerake otsik on asendisse ja hoides pudelit püsti, pihustage soovitud pinnale vähemalt 20cm kauguselt. Jätke vormel toimima ja pühkige pihustatud pinna ümbrus lapi või pesukäsnaga puhtaks. Hiljem loputage pind korralikult veega ja pühkiga niiske lapiga. Lihtsamate ahjuplekkide, pottide, pannide ja teiste kõvade, mitte poorsete pindade puhastamiseks laske pinnal kõigepealt jahtuda, seejärel pihustage toimeainet kuivale toiduplekile ja laske sel mitte kauem kui 30 minutit sisse imbuda. Peske nagu tavaliselt nõudepesuvedelikuga - veenduge, et loputate seda korralikult veega ja vajadusel korrake protseduuri.

Ohutus

Põhjustab naha- ja tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kandke kaitsekindaid, silmade/näo kaitseks.NAHALE SATTUMISEL: Peske rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse korral:pöörduda arsti poole. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisust/taarast vabanemine vastavalt kohalikule määrustikule.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: CILLIT
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 780 g
Teised kliendid ostsid veel
-18%

Akvile naturaalne mineraalvesi spordikork 1L

0,65 € 0,79 €
-51%

Tchibo Exclusive jahvatatud kohv 500g

3,98 € 8,13 €