Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK aerosool Magnolia & Cherry Blossom 300 ML

AIR WICK aerosool Magnolia & Cherry Blossom 300 ML

2,39 €
Hind: 2,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53302
EAN: 5908252002603
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Magnoolia ja Kirsiõied - rõõmustage oma meeli värske pojengi lõhnaga, milles on tunda mahlakaid õuna ja maasika noote. Värskendab ja võitleb halva lõhnaga.

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend: Enne kasutamist loksutada korralikult. Pihustada näost ja kehast eemale. ETTEVAATUST. Kasutada ainult vastavalt juhistele. Tahtlik väärkasutamine sisu tahtliku kontsentreerimise ja sissehingamise kaudu võib olla kahjulik või surmav. Aerosooli mitte sisse hingata. Kasutada hästiventileeritavas kohas. Mootorsõidukites ning ahjude ja kaminate läheduses võib esineda äärmuslikke temperatuure. Kõval pinnal libe.

Ohutus

Air Wick aerosool Magnoolia ja Kirsiõied. ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Pihustatud ainet mitte sisse hingata. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 248 g
Teised kliendid ostsid veel

WOOLITE pesuvahend COLOR 4,5 L

17,98 €
-29%

Huggies niisked salvrätikud Pure 3x56tk

4,06 € 5,69 €