Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

WOOLITE pesuvahend COLOR 4,5 L

WOOLITE pesuvahend COLOR 4,5 L

17,98 €
Kaubamärk: WOOLITE
Tootekood: 53612
EAN: 5900627056938
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Aitab kaitsta riiete värve tuhmumise eest ning riided näevad kauem nagu uued välja.

Koostisosad

Koostis (Koostisosade teave www.rbeuroinfo.com): 5-15%: anioonsed pindaktiivsed ained; <5%: mitteioonsed pindaktiivsed ained, seep, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, ensüümid, lõhnaained, Citronellol, Geraniol, Linalool.

Kasutusjuhend

Kõikidele vee kareduse tasemetele. Alati järgige juhendeid riiete siltidel, eriti pesemistemperatuuri. Uusi riideid peske esimesel pesukorral eraldi. Masinpesuks doseerige toodet kas pesuvahendisahtlisse või doseerimispalli sisse. Pärast kasutamist peske käsi.

Ohutus

HOIATUS. Põhjustab tõsist silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/ arstiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: WOOLITE
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 4620 g
Teised kliendid ostsid veel

WOOLITE pesuvahend BLACK 4,5 L

17,98 €
-25%

Huggies püksmähkmed Pants 5 Girl 12-17kg 48tk

14,63 € 19,51 €
-25%

Barilla Lasanjeplaadid, 500g

2,89 € 3,86 €