Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

VEET vahaplaaster COLD WAX 12 SENSETIVE

VEET vahaplaaster COLD WAX 12 SENSETIVE

5,99 €
Kaubamärk: VEET
Tootekood: 53300
EAN: 5900627027259
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Veet Wax vaharibadega saate kohe sileda naha ja pehmuse, mis kestab kuni neli nädalat. Ribadesse on spetsiaalselt pandud mandliõli ja Evitamiini, mis on tuntud oma tundlikule nahale kasulike omaduste poolest. Samuti on vaharibasid lihtne kasutada spetsiaalne Easy Grip (mugav haarata) sakk aitab Teil saavutada eksperdi tehnika, karvade juurtelt eemaldamise ühe lihtsa liigutusega.

Kasutusjuhend

5 SAMMU: Enne kasutamist lugege hoolikalt ettevaatusabinõusid. 1. Hõõruge vahariba käte vahel, et vaha soojeneks. 2. Hoides kinni Easy Grip™ sakist, tõmmake ribad aeglaselt lahti. 3. Asetage riba nahale, Easy Grip™ sakiga ots pahkluu suunas, ja hõõruge riba mitu korda karvakasvu suunas. 4. Hoides kinni Easy Grip™ sakist, tõmmake riba ühe kiire liigutusega enda suunas, hoides riba nahale võimalikult lähedal. Ebamugavustunde vältimiseks hoidke nahka pingul. 5. Peale vahatamist eemaldage üleliigne vaha järelhooldussalvrätiga.

Ohutus

HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS Esmaabi Vältige kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel, loputage koheselt hoolikalt rohke veega ja pöörduge arsti poole Rasedatel naistel võib vaha tekitada siniseid laike. Kui tunnete kasutamise ajal kipitust või kihelust, eemaldage koheselt toode kasutatud vahariba pahupoole, Perfect Finish Wipe`i või beebiõliga ning seejärel loputage hoolikalt külma veega. Põletustunde jätkumisel, pöörduge abisaamiseks arsti poole. Ettevaatusabinõud Säilitage pakend või reklaamleht muudeks ettevaatusabinõudeks. Enne kasutamist tutvuge ja järgige kõikide ettevaatusabinõude ja juhistega. Sobilik kasutamiseks jalgadel, käsivartel, kaenlaalustel ja bikiini piirkonanas. MITTE KASUTADA peal, näol, silmadel, ninal, kõrvadel, pärakul, genitaalidel, rinnanibudel ja muudel kehaosadel. Mitte kasutada varikoossete veresoontel, armidel, sünnimärkidel, vistrikutel, katkisel, ärritunud, päikesepõletatud nahal või nahal, mille on varasemalt tekkinud vastureaktsioon vahale. Jätke karvaeemalduste vahele alati 72 tundi. Konsulteerige enne kasutamist oma arstiga, kui tarvitate nahka mõjutavaid ravimeid või kui põete nahahaigust, Vahatmine ei ole sobilik vanematele inimestele, diabeetikutele või suukaudseid retinoide tarvitavatele inimestele. Kui teil puudub varasem vahatamise kogemus, soovitame alustada karvade eemaldamist jagadelt. Ainult varasema kogemuse põhjal liikuge edasi tundlikematele piirkondadele, nagu kaenlaalused ja bikiini. Enne kasutamist veenduge, et Teie nahk oleks kuiv, ärrituseta, ning kreemi, õli või deodorandivaba. Enne igat kasutamist KONTROLLIGE OMA NAHA REAKTSIOONI ja kandke vaha ainult väikesele, vahatamist soovivale alale ning eemaldage vastavalt kasutusjuhendile. Kui 24 TUNNI jooksul ei ilmne vastureaktsiooni, jätkake kasutamist. Kui tunnete kasutamise ajal väiksematki kipitust/kihelust, eemaldage toode kasutatud vahariba pahupoolega koheselt, Perfect Finish Wipe´i või beebiõlig

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: VEET
Päritolumaa: Prantsusmaa
Netomass (g): 37 g
Teised kliendid ostsid veel

Heinz ketšup 460g/400ml TD

3,19 €
-32%

Huggies püksmähkmed Pants 4 Box Girl 9-14kg 72tk

17,99 € 26,39 €

Huggies niisked salvrätikud Pure 3x56tk

5,59 €