Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

VEET kreem InShower Sensitive 135 ML

VEET kreem InShower Sensitive 135 ML

8,99 €
Kaubamärk: VEET
Tootekood: 53599
EAN: 5900627060737
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Veet Silk & Fresh karvaeemalduskreem duši all kasutamiseks tundlikule nahale_x000D_ Kogege siidiselt pehmet ja meeldivalt lõhnastatud nahka Veet Silk & Fresh karvaeemalduskreemiga. Tõhusalt karvade eemaldamise ajal Veet mitte ainult ei niisuta teie nahka kuni 24 tundi, vaid selle uus Silk & Fresh lõhnatehnoloogia kindlustab, et puudub pikaajaline ebameeldiv lõhn. Naudi meeldivat karvaeemaldamise kogemust! Võtab aega 510 minutit.

Kasutusjuhend

Ilus sile nahk ainult 5 sammuga: 1. Enne kasutamist lugege hoolikalt ettevaatusabinõusid. Kandke kreem enne duši alla minemist käsna värvilise poolega ühtlaselt kuivale nahale. Mitte sisse hõõruda. Veenduge, et piirkond, kust te soovite karvu eemaldada, oleks täielikult kreemiga kaetud. Ärge unustage kreemi kätelt maha pesta. 2. Oodake vähemalt 2 minutit, enne kui lähete duši alla. 3. Duši all jätkake oma tavalist pesemisrutiini. Et kreem liiga kiiresti maha ei tuleks, hoiduge duši all olles kreemiga kaetud kehaosade otsese veejoa alla sattumisest esimese 3 minuti jooksul. See on tavaline, kui osa kreemist järkjärgult maha pestakse. 4. Kui kreem on olnud nahal kokku 5 minutit, testige õrnalt käsna valge poolega väikest piirkonda. Kui karvad eemalduvad kergesti, eemaldage ka ülejäänud kreem käsna valge poolega, masseerides ringikujuliselt. Kui tele tundub, et teil on tugevamad karvad, jätke kreem nahale veel kuni 5 minutiks, kuid kreemi nahal oleku aeg kokku ei tohi ületada 10 minutit. Käsna värvilist, pehmet poolt kasutage tundlikes piirkondades kreemi eemaldamiseks. 5. Peale kasutamist loputage nahk duši all põhjalikult, et eemaldada kreem täielikult. Loputage käsn ja hoidke tuub suletuna, kui seda ei kasutata, et kreem püsiks efektiivne.

Ohutus

ETTEVAATUSABINÕUD: Säilitage välispakend, kuna sellel on ettevaatusabinõud ja kasutusjuhendid. Enne kasutamist lugege ja järgige ettevaatusabinõusid ja kasutusjuhendit. Toimeaeg ei tohi kokku ületada 10 minutit. Mõeldud kasutamiseks jalgadel, kätel, kaenlaalustel ja bikiinipiirkonnas. EI SOBI kasutamiseks peas, näol, silmadel, ninal, perianaalses, genitaalide või nibude piirkonnas või mõnel muul kehaosal. Ärge kasutage veenilaienditel, sünnimärkidel, kriimustustel, vistrikulisel, katkisel, ärritunud või päikesest põlenud nahal või nahal, millel on minevikus esinenud vastureaktsioon karvaeemalduskreemide suhtes. Kui te kasutate mingeid ravimeid, mis võivad teie nahale mõju avaldada, või kannatate mingi nahahaiguse all, konsulteerige enne kasutamist arstiga. Enne kasutamist TESTIGE OMA NAHA REAKTSIOONI, kandes ja eemaldades toote kasutusjuhendit järgides väikesele piirkonnale nahal, kust soovite karvu eemaldada. Kui 24 TUNNI möödudes vastureaktsiooni ei teki, võite toodet kasutama hakata. Kui kogete kasutamise ajal kipitus/kihelust, eemaldage kreem koheselt ning loputage põhjalikult veega. Kui ebameeldiv tunne püsib, pöörduge arsti poole. Nahk võib olla peale kasutamist tundlikum, seega vältige kratsimist. Soovitame pärast kasutamist 24 tundi oodata, enne kui kasutate antiperspiranti, parfümeeritud toodet, ujute, päevitate või kasutate kunstlikku päevitust. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. Allaneelamise korral pöörduge kohe arsti poole ja näidake talle välispakendit. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel loputage kohe rohke veega ja pöörduge arsti poole. Sisaldab leelist ja tioglükolaati. Toode võib muuta pinnad libedaks. Vältida vaipadele, riietele ja põrandale sattumist.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: VEET
Päritolumaa: Prantsusmaa
Netomass (g): 27 g
Teised kliendid ostsid veel
Lõpumüük -70%

Sanex rulldeodorant Men Active Control 48H 50ml

0,92 € 3,04 €
Lõpumüük -36%
Lõpumüük -30%

Nature Box Avocado tahke juuksepalsam 80g

4,99 € 7,11 €