Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

VANISH vaibapu.vahend SPRAY 500ML

VANISH vaibapu.vahend SPRAY 500ML

5,59 €
Hind: 6,99 €
Kaubamärk: VANISH
Tootekood: 53744
EAN: 5011417537930
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Vanish Oxi Action Spray – plekieemaldi vaipade ja polsterpindade puhastamiseks

Koostisosad

Koostis: alla 5% hapnikupõhised pleegitusained, anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, polükarboksülaadid, lõhnaained, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Salicylate.

Kasutusjuhend

Kuidas kasutada: Pöörake otsik asendisse ON. Puhastage plekk puhta lapi või švammiga. Pihustage Vanish´it plekile ja laske mõjuda maksimaalselt kuni 5 minutit mõjuda. Kasutades lappi või švammi, hõõruge õrnalt mustust eemaldades. Tõrksate plekkide korral võib olla vajalik seda tegevust korrata. Kasutusnõuanded: Parima tulemuse saavutamiseks töödelge plekki viivitamatult. Võib kasutada villavaipadel. Alati kontrollige värvikindlust. Kui vaiba värv muutub, siis ärge toodet kasutage. Eemaldage lahtine mustus ja kuivatage märjad plekid puhta, absorbeeriva lapiga. Mitte kasutada velvetmaterjalidel, brokaadil ja materjalidel, mida ei või märjalt puhastada. Mitte kasutada siidil ja idamaistel kangastel.

Ohutus

Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida sprei sissehingamist. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Mitte kokku segada klooripõhiste pleegitusainetega. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Peale kasutamist peske käed. Tundliku naha puhul on soovitatav kanda kindaid.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: VANISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 510 g
Teised kliendid ostsid veel
-44%

Heinz tomatimahl 290ml PANT D

0,73 € 1,32 €

La Forza mahlajoogi konsentraat karusmari 0,25L

3,76 €

La Forza mahlajoogi konsentraat mustsõstra 0,25L

3,76 €

La Forza mahlajoogi kontsentraat kirss 0,5L

6,81 €