Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

VANISH vaibapuhastus Gel 195 ML

VANISH vaibapuhastus Gel 195 ML

5,59 €
Hind: 6,99 €
Kaubamärk: VANISH
Tootekood: 53846
EAN: 5908252011728
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Meie parim vaipade plekieemaldi küürimisotsikuga. Kloorivaba. Eemaldab vaipade ja pehme mööbli plekke, nagu punane vein, tee, rohi, tint, soust.

Koostisosad

Koostis (www.rbeuroinfo.com): 5-15% anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, <5% hapnikupõhised pleegitusained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, polükarboksülaadid, parfüümid, Limonene.

Kasutusjuhend

Kasutamine: 1. Enne kasutamist eemaldage liigne mustus puhta lapiga. Keerake lahti. 2. Pigistage plekile ja hõõruge ringjalt. Hoidke pudelit kallutatult. 3. Jätke plekile maksimaalselt 5 minutiks. 4. Pühkige kuiva lapiga. Puhastage tolmuimejaga, kui on kuiv. Kasutussoovitused: Testige alati värvikindlust varjatud piirkonnas. Kui toode muudab materjali värvust, ärge kasutage seda toodet. Mitte kasutada "sametist" materjalidel, brokaadil, kunstnahal, nahal, metallviimistlusega kangastel või nendel, mis ei sobi märgpuhastuseks. Ei sobi siidi ja idamaiste vaipade jaoks. Enne kasutamist eemaldage lahtine mustus ja pühkige märjad plekid puhta imava lapiga. Parima tulemuse saavutamiseks: töödelge plekki kohe; kasutage pudelit kergelt kallutatult ja hõõruge õrnalt; laske kuivada ja pühkige tolmuimejaga ära. Pärast kasutamist puhastage ja kuivatage ettevaatlikult küürimisotsik. Kui ilmub rõngas, kandke rõngale täiendavat lahust ja korrake protsessi. Tugevad plekid võivad vajada teistkordset pealekandmist. Veenduge, et pinnad on kuivanud enne nende peale astumist või istumist. Hoidke toodet kuivas ja jahedas kohas. Ärge pange toodet otsese päikesevalguse kätte. Ärge hoidke pudelit tagurpidi või horisontaalselt.

Ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui toode satub silma, loputada rohke veega. Mitte alla neelata. Allaneelamise korral pöörduda arsti poole.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: VANISH
Päritolumaa: Portugal
Netomass (g): 198 g, 198 g