Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

VANISH vaibapuh.vahend FOAM 600ML

VANISH vaibapuh.vahend FOAM 600ML

6,99 €
Kaubamärk: VANISH
Tootekood: 53745
EAN: 5011417547687
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Vanish Gold vaipade ja pehme mööbli puhastusvaht, 600 ml PUHASTAB, VÄRSKENDAB JA PEHMENDAB. Suurtele pindadele: esikud, vaibad, pehme mööbel.

Koostisosad

Koostis (koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com): alla 5% alifaatsed süsivesinikud, polükarboksülaadid, fosfaadid, lõhnaained.

Kasutusjuhend

Kasutamine: 1. Raputage hästi ja pihustage. 2. Vaht hõõruda vaiba sisse puhta niiske harja, švammi või lapiga. 3. Jätke 2 tunniks toimima või kuni on kuiv ning puhastage tolmuimejaga. Pihustatud ainet mitte sisse hingata. Mitte pihustada näo suunas. Pihustamise ajal hoidke lemmikloomad eemal. Peale kasutamist ventileerida piirkonda. Kasutussoovitused: Alati kontrollige värvikindlust peidetud alas, eriti villavaipadel. Kasutage regulaarselt, et saada parim tulemus. Mitte kasutada velvetmaterjalidel, brokaadil ning nendel esemetel, mida ei või märjalt töödelda.

Ohutus

ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mahuti on rõhu all: mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: VANISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 580 g
Teised kliendid ostsid veel
-29%

Huggies niisked salvrätikud Pure 3x56tk

4,06 € 5,69 €
-25%

Neutral Baby niisked salvrätikud 0% 52tk

2,51 € 3,34 €