Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

TIRET TURBO torupuh.vahend 500 ML

TIRET TURBO torupuh.vahend 500 ML

6,99 €
Kaubamärk: TIRET
Tootekood: 53391
EAN: 5997321741833
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Tiret Turbo - eemaldab ummistused ainult 5 minutiga. Lahustab efektiivselt kõik orgaanilised ained (juuksed, rasv...). Selle tihe geel toimib kiiremini kui vedelik, kuna läheb läbi seisva vee, et otse rünnata ummistust. Ühekordse doosi kujul on see kasutamisel praktiline ja ohutu. Ilma ammoniaagi lõhnata. See on ohutu torudele (isegi plasttorudele).

Koostisosad

Sisaldab 5-15% klooripõhiseid pleegitusaineid, alla 5% anioonseid pindaktiivseid aineid, alla 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid. Säilivusaeg: 1 aasta alates tootmiskuupäevast pakendil.

Kasutusjuhend

KASUTUSJUHENDID. Valage ½ pudelit vanni või kraanikausi äravooluavasse või lisage vette. Jätke 5 minutiks seisma. Kui toru on väga ummistunud, jätke kauemaks kui 5 minutit. Loputage kuuma veega. Soovitatav doseerimine: 1 pudel 1-2 kasutuskorraks.

Ohutus

Kokkupuutel hapetega eraldub mürgine gaas. Põhjustab tugevat söövitust. Väga mürgine veeorganismidele. Sisaldab naatriummetasilikaati (pentahüdraat), naatriumhüdroksiidi ja naatriumhüpokloritit. Hoida lukustatult lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kanda sobivat kaitseriietust, -kindaid ja silmade või näokaitset. Õnnetusjuhtumi või halva enesetunde korral pöörduda arsti poole (võimaluse korral näidata talle etiketti). Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Kemikaal ja pakend tuleb jäätmetena hävitada ohutult. HOIATUS! Mitte kasutada koos teiste toodetega. Võivad eralduda ohtlikud gaasid (kloor).

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: TIRET
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 590 g
Teised kliendid ostsid veel
-25%

Huggies püksmähkmed Pants 5 Boy 12-17kg 48tk

14,63 € 19,51 €

Barilla pasta Casarecce, 500g

2,32 €

Barilla pastakaste Basilico, 400g

3,59 €