Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Sensodyne hambapasta Extra Fresh 75 ml

Sensodyne hambapasta Extra Fresh 75 ml

4,79 €
Hind: 5,99 €
Kaubamärk: SENSODYNE
Tootekood: 6466
EAN: 5054563072931
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Sensodyne hambapasta on spetsiaalselt välja töötatud hammaste tundlikkuse leevendamiseks.* Kui hambaemail on kulunud või igemed taandunud, paljastub nende all olev dentiin. See võib tekitada tundlikkusest tulenevat valu, nt külmade või kuumade toiduainete ja jookide tarbimisel. Sensodyne Extra Fresh Gel hambapasta toimib hamba sees, aidates rahustada hambanärvi 24 tundi kestva kaitsega* Tagab kauakestva värske hingeõhu ? Jätab suhu värske tunde Tagab kauakestva kaitse tundlikkuse vastu* Pakub kõiki regulaarselt kasutatavate hambapastade eeliseid* Hambaarstid on soovitanud Sensodyne hambapastat juba palju aastaid. Sensodyne Extra Fresh Gel on geelisarnane fluoriidiga hambapasta, mida võib kasutada igapäevaselt ning see pakub igapäevast hooldust tundlikele hammastele.*

Kasutusjuhend

Harjake kaks korda päevas, kuid mitte üle kolme korra, võimalikult vähe alla neelates ja välja sülitades.

Ohutus

JÄRGIGE ALATI MÄRGISTUST ETIKETIL Hoidke laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Ilma hambaarsti või arsti soovituseta alla 12 aastastel lastel mitte kasutada. Toode ei sisalda fluoriide. Pideva kasutamise korral konsulteerige oma hambaarstiga.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: SENSODYNE
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 96 g
Teised kliendid ostsid veel