Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Pur nõudepesuvahend Balsam Aloe Vera 750ml

Pur nõudepesuvahend Balsam Aloe Vera 750ml

1,99 €
Tootja: PUR
Tootekood: 7622331
EAN: 9000101357387
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Nõudepesuvahend Pur Balsam on ainulaadne toode teie käte naha hooldamiseks ja kaitsmiseks. Tugev rasva eemaldav toime, nahale õrn. Isegi kui teie nahk on väga kuiv ja tundlik, talub see neid tooteid erakordselt hästi – tänu Pur Balsami koostisele, mis vastab inimnaha pH-väärtusele. See muudab selle eriti õrnatoimeliseks, eriti kui seda kasutatakse otse voolava vee all. Loomulikult aitavad need tooted teil pesta nõusid samamoodi, nagu teised Puri variandid seda teevad. Tugevasti rasva lahustav toime tagab usaldusväärselt puhtad nõud, teie käsi kahjustamata.

Säilitamistingimused:

Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 40°C.

Kasutusjuhend:

Doseerimine: 5 ml 5 l vees tagab maksimaalse rasva lahustava toime. Dermatoloogiline sobivus: nahasõbralik pH tagab nõude pesemise ajal hea sobivuse nahaga.

Hoiatus!

Võib tekitada allergilist reaktsiooni. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil oleva teabega.

Tooteinfo:
Oskus nimiOskus raha
Kaubamärk:PUR
Netomass (g):769 g
Teised kliendid ostsid veel

LANZA pesumasina puhastusvahend 250 ML

4,49 €

Ossi krõpsud meresoola 40g

1,30 €