Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Persil pesudiskid Color (Doy) 38WL 950g

Persil pesudiskid Color (Doy) 38WL 950g

22,98 €
Kaubamärk: PERSIL
Tootekood: 7318731
EAN: 9000101565584
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Eeldoseeritud pesukapsel, kasutusvalmis toode. Kontsentreeritud valem neli ühes: plekieemaldus, sära, kaitse ja värskus.Säilitustingimused Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 35°C.Kasutusjuhend Asetage pesukapsel otse trumlisse ennem pesu lisamist. Veega kokkupuutel lahustub see koheselt ja vallandub pesuvahendi 100% jõud.Ohutus Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade ja nahaga. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Vajadusel pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Koostisosad

15 - 30 % anioonseid pindaktiivseid aineid, mitteioonseid pindaktiivseid aineid; 5 - 15 % seepi; < 5 % fosfonaate; Muud koostisained: ensüümid, lõhnaained, linalool, heksüültsinnamaal, linalool.

Säilitustingimused

Hoida kuivas kohas alates 5°C kuni 35°C.

Kasutusjuhend

1 pesudisk=1 pesumasinatäis; >4,5kg või väga määrdunud pesu=2 pesudiski; Uni 20°-95°C; Color 20°-60°C. Sobib kõikide vee karedusastmete puhul.

Ohutus

Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. ALLA NEELAMISE KORRAL: Loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. NAHALE SATTUMISE KORRAL: Pesta rohke veega. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE/arstiga. Kui silmade ärritus püsib: Pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt riiklikele eeskirjadele.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: PERSIL
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 950 g