Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

CILLIT BANG Naturals vannitubadele 750 ML

CILLIT BANG Naturals vannitubadele 750 ML

6,99 €
Kaubamärk: CILLIT
Tootekood: 53053
EAN: 5900627093377
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Cillit Bang Naturally Powerful vannitoa puhastusvahend, 750 ml LOODUSLIKULT VÕIMAS! 100% looduslikku päritolu toimeained. 100% KATLAKIVI EEMALDAMINE*. SIDRUNHAPPEGA. Meie koostises ei ole midagi varjata. EFEKTIIVNE PIHUSTI: 100% TAASKASUTATAV JA SIISKI VÕIMAS. LOODUSLIKKU PÄRITOLU AKTIIVSED KOOSTISOSAD: sidrunhape ja pindaktiivsed ained eemaldavad efektiivselt katlakivi ja mustuse. VÄRSKUSE TUGEVDAJAD: meeldiv naturaalne puuviljalõhn mandariini ja laimiõite eeterliku õliga. STABILISAATOR: vesi – lahusti; looduslik tsitraat – pH kontrollimiseks; fenoksüpropanool – orgaaniline lahusti. Kogu Cillit Bangi asjatundlikkus on ühendatud looduslikku päritolu kontsentreeritud toimeainetega tõhusaks ja vastutustundlikuks puhastuseks. Sidrunhape: ESINEB LOODUSLIKULT TSITRUSTES. SEE ON KUULUS OMA VÕIMSATE PUHASTUSOMADUSTE POOLEST. EEMALDAB TÕHUSALT KATLAKIVI JA ROOSTE, ET ANDA VANNITOALE SÄRAVVALGED PINNAD. Sobib IDEAALSELT: VALAMUD, TUALETTRUUMID, KLAAS, SEINAPLAADID, GRAANIIT, TAMMEPUIT, KERAAMILISED PINNAD, VANNID, DUŠID, ROOSTEVABA TERAS. Ei ole soovitatav: vask, messing, poleeritud marmor. *vastavalt katlakivi eemaldamise katsetulemustele

Koostisosad

Koostis: alla 5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, lõhnaained. www.rbeuroinfo.com.

Kasutusjuhend

Kasutamine: 1. Keerata otsik asendisse "ON" 2. Pihustada vaht pinnale ja lasta 5 minutit mõjuda 3. Pühkida ja loputada. Tugevate plekkide korral jätta toimima max 20 minutiks. Enne kasutamist katsetada vähemalt 5 minutit silmapaistmatul alal, et tagada ühilduvus pinnaga.

Ohutus

Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt riiklikele nõuetele.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: CILLIT
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 770 g
Teised kliendid ostsid veel