Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Neutral pesupulber White Wash 18 pesukorda 1,188kg

Neutral pesupulber White Wash 18 pesukorda 1,188kg

10,05 €
Kaubamärk: NEUTRAL
Tootekood: 326703
EAN: 8712561475693
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Allergiaohutu, valgete riiete pesuks mõeldud pesupulber sobib kõikidele nahatüüpidele ükskõik, kas Teil on tundlik nahk või eelistate lihtsalt õrnemat pesupesemist. Dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud koostisained eemaldavad tõhusalt igapäevase mustuse ja plekid juba 40°C kraadi juures. Tänu kontsentreeritud koostisele saate igal pesukorral lisada vähem pulbrit. Nahaärrituse ja allergilise reaktsiooni riski vähendamiseks on kõik koostisained hoolikalt valitud, lisatud ei ole optilisi valgendajaid, värv ega lõhnaaineid. Allergiaorganisatsioonide poolt soovitatud nahasõbralik pulber kannab hoolt kogu pere vajaduste eest võite pesta rätikuid, voodipesu ja beebiriideid, et hoida valge kangas valgena ja tundlik nahk terve. Imeliselt pehme voodipesu saamiseks kasutage koos Neutral pesuloputusvahendiga. Tootmises on kasutatud 100% taastuvenergiat.

Kasutusjuhend

Doseerimiseks kasutage pakendil olevat doseeringu tabelit. Valage sobiv kogus pulbrit pesumasina doseerimisavasse või trumlisse: 35kg pesule 40ml pehme/ 50ml keskmise/ 65ml kareda vee korral, 68kg pesu kogusele vastavalt 70ml/ 90ml/110ml. Eriti määrdunud pesu korral suurendage annust 30%. 50ml=47g pulbrit. Siidist ja villast rõivaste pesul kasutage Neutral pesugeeli Wool and Fine. Järgige esemete küljes olevaid rõivatootja poolseid hooldujuhiseid. Erivärvilised esemed peske eraldi. Üledoseerimine ei muuda riideid puhtamaks, kuid võib olla keskkonnale kahjulik. Keskkonna kaitsmiseks kasutakse võimalikult madalt pesemistemperatuuri.

Ohutus

Ohutus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Põhjustab nahaärritust. Kanda silmade või näo kaitset. Halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGITUSTEABEKESKUSE või arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke veega. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Nahaärrituse korral: pöörduda arsti poole. Sisaldab NAATRIUMLAUREAATSULFAATi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: NEUTRAL
Päritolumaa: Taani
Netomass (g): 1188 g
Teised kliendid ostsid veel
-19%

Kleenex salvrätikud Box Allergy Comfort 56tk 3-kihiline

1,32 € 1,62 €
-40%

Kotex hügieeniside Natural 100% Cotton Super 7tk

1,06 € 1,77 €

Neutral pesupulber Colour Wash 18 pesukorda 1,188kg

10,05 €
-25%

WASA näkileivad Crisp'n'Wheat, 110g

1,45 € 1,93 €