Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Neutral pesuloputusgeel Sensitive 1l

Neutral pesuloputusgeel Sensitive 1l

3,57 €
Hind: 4,77 €
Kaubamärk: NEUTRAL
Tootekood: 3269
EAN: 8720181206344
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Allergiaohutu, dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud kontsentreeritud pesupehmendi muudab Teie riided mõnusalt pehmeks ning takistab staatilise elektri teket. Nahaärrituse ja allergilise reaktsiooni riski vähendamiseks on kõik koostisained hoolikalt valitud ning lisatud ei ole värv ega lõhnaaineid. Allergiaorganisatsioonide poolt soovitatud nahasõbralik loputusvahend pehmendab kanga iga kiu ja on ohutu kasutada isegi õrna ja tundliku naha korral. Olgu tegu voodipesu või beebi ööriietega Neutral hoolitseb nii Teie riiete kui ka pere eest. Seega on nahaärritus, ekseem või allergia viimane asi, millele mõtlema peate

Säilitustingimused

Säilitage temperatuuril vahemikus 5C25C.

Kasutusjuhend

Doseerimiseks kasutage loputusvahendi korki / 1 kork = 40ml / ning pakendil olevat doseeringu tabelit. Valage sobiv kogus loputusvahendit pesumasina doseerimisavasse: 35kg pesule lisage 20ml pehme/30ml kareda vee korral, 68kg pesu kogusele vastavalt 40ml/60ml. Eriti pehme tulemuse saavutamiseks suurendage annust 50%. Kui eelistate käsipesu arvestage 30ml loputusvahendit 10 liitri vee kohta. Enne riiete lisamist veenduge, et kogu loputusvedelik on vees lahustunud. Ärge valage otse riietele.

Ohutus

HOIATUS! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada rohke veega. Pärast kasutamist loputa käed. Tundliku või kahjustatud naha korral peaks vältima pikaajalist kokkupuudet tootega.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: NEUTRAL
Päritolumaa: Taani
Netomass (g): 1000 g, 1000 g
Teised kliendid ostsid veel
Lõpumüük -50%
-25%

Neutral seep Sensitive Skin 100g

1,13 € 1,51 €