Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Neutral pesugeel Black wash 20 pesukorda 1000ml

Neutral pesugeel Black wash 20 pesukorda 1000ml

9,14 €
Kaubamärk: NEUTRAL
Tootekood: 328102
EAN: 8720181212659
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Kontserteeritud pesugeel musta värvi pesu masinja käsipesuks. Neutral 0% tootesari on spetsiaalselt välja töötatud tundlikule nahale, koostöös Taani Astma ja Allergia Liiduga. Hüpoallergilne, dermatoloogiliselt testitud, lõhna ja värvainete vaba koostis sobib ideaalselt beebi ja allergilise nahaga inimest riiete pesuks. Eemaldab efektiivselt plekid, aitab säilitada musta kanga värve. Toote koostises olevad pindaktiivsed toimeained on biolagunevad. Toodetud kasutades 100% taastuvenergiat. Siidist ja villaste riiete pesuks kasutage Neutral pesugeeli Wool and Fine.

Kasutusjuhend

Doseerimiseks kasutada pesumasina pesuvahendi mõõtesahtlit või asetada pesuvedelik spetsiaalses doseerimispallis trumlisse pesu peale. Väga määrdunud pesu või kareda vee korral suurendada pesuvahendi kogust 12ml. Valige sobiv pesuvahendi kogus vastavalt vee karedusele ( pehme <8 dH, kekmise 814 dH ja kare > 14 dH) ja pesumasina suurusele kasutades etiketil olevat pesuvahendi doseeringu tabelit. Käsipesu: 50 ml 8 liitrile veele. 1 korgitäis = 50 ml

Ohutus

Ohutus! Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: NEUTRAL
Päritolumaa: Taani
Netomass (g): 1030 g
Teised kliendid ostsid veel
-25%

Neutral pesuloputusgeel Sensitive 1l

3,57 € 4,77 €
-39%

Tchibo Exclusive keskmine röst kohvioad 1000g

9,99 € 16,26 €