Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

HARPIC ORIGINAL Active wc geel 750 ML

HARPIC ORIGINAL Active wc geel 750 ML

3,26 €
Kaubamärk: HARPIC
Tootekood: 53081
EAN: 5011417539071
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Harpic® 100% Lime Scale Remover Original. WC-poti desinfitseeriv puhastusvahend. Harpic 100% Lime Scale Remover on spetsiaalselt loodud, et lahustada 100% katlakivi ja tappa 99,9% bakteritest. Unikaalne koostis annab parema poti pinna katvuse. -100% katlakivi eemaldus - Tapab 99,9% bakteritest, seentest ja viirustest - Eemaldab mustuse -Maksimaalne poti pinna katvus Antibakteriaalne, bakteritsiidne (sh eosed), fungitsiidne ja virutsiidne toime vastavalt EN 14885.

Koostisosad

100g vedeliku kohta sisaldab biotsiid toimeainena 6,75g vesinikkloriidhapet. Koostis: < 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, <5% katioonseid pindaktiivseid aineid, desinfektsioonivahend, lõhnaained. Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

Soovitame WC desinfitseerimise ja puhastamise ajal kanda kindaid. Avamiseks pigistage padjakesi korgi külgedel ja keerake vastupäeva lahti. 1. Tõstke üles WC-poti kaas ja suunake otsik ettevaatlikult poti ääre alla. 2. Pigistage pudelit ja kandke toodet aeglaselt seespool ümber poti, nii et pott oleks vedelikuga täiesti kaetud. 3. Optimaalseks puhastustulemuseks jätke toimima 10 minutiks, loputage ja harjake. 4. Desinfitseerimiseks laske mõjuda 60 minutit, loputage ja harjake.

Ohutus

ETTEVAATUST. Sisaldab vesinikkloriidhapet. Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi. Võib söövitada metalle. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Hoida luku taga. Hoida üksnes originaalpakendis. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Kanda kaitsekindaid. ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. SISSEHINGAMISE KORRAL: toimetada kannatanu värske õhu kätte ja asetada mugavasse puhkeasendisse, mis võimaldab kergesti hingata. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Vältida sattumist keskkonda. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele määrustele.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: HARPIC, HARPIC
Päritolumaa: Poola, Poola
Netomass (g): 760 g, 760 g
Teised kliendid ostsid veel