Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

FINISH Quantum Ultimate 30 tab.

FINISH Quantum Ultimate 30 tab.

19,98 €
Kaubamärk: FINISH
Tootekood: 53817
EAN: 5908252001071
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

FINISH QUANTUM ULTIMATE nõudepesumasina kapslid. QUANTUM ULTIMATE: PULBER: eelleotav ja puhastav toime, et lõhustada ja eemaldada kleepunud toit; VEDEL POWERBALL: annab lõpliku sära; GEEL: rasva lahustav võimas geel tuleb toime ka kõige suurema mustusega. Ei ole vaja lahti pakkida, biolagunev 100% veeslahustuv kile.

Koostisosad

Koostis: 15-30% mitteioonsed pindaktiivsed ained, 5-15% hapnikupõhised pleegitusained, polükarboksülaadid, fosfonaadid. Ensüümid (subtilisiin, amülaas), lõhnaained, Limonene.

Kasutusjuhend

KASUTAMINE: Käidelda ainult kuivade kätega. Mitte augustada, purustada ega lõigata. Pärast kasutamist pakend alati sulgeda. Ümbrist mitte eemaldada. Lahustub pesu ajal täielikult. Asetage üks tabeltt pesu kohta KUIVA sahtlisse. Mitte asetada söögiriistade korvi. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage programme eco/auto.

Ohutus

Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab nahaärritust. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. TÄHELEPANU: ALLA 3- AASTASTEL LASTEL VÕIB TOODE PÕHJUSTADA LÄMBUMISOHTU. Mitte alla neelata. Allaneelamise korral pöörduda arsti poole. Sulgeda kott korralikult. Mitte augustada, murda ega lõigata.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: FINISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 423 g
Teised kliendid ostsid veel