Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

FINISH nõudep.masina õhuvärsk.DEO CITRUS

FINISH nõudep.masina õhuvärsk.DEO CITRUS

4,49 €
Kaubamärk: FINISH
Tootekood: 53114
EAN: 3141360054405
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Värskendab Teie nõudepesumasinat jaheda ja puhta sidruni ning laimi lõhnaga. Pesuaine spetsiaalsed kahekordsed pesad töötavad koos, nii et iga kord, kui avate masina, tunnete värskendavat sidruni ja laimi lõhna. Selle 5 tõhusat toimet tagavad halva õhu neutraliseerimise, värskuse, non-stop toimimise, pikaaegse lõhna ja lihtsa kinnituse. Kestab kuni 60pesukorda.

Koostisosad

Sisaldab Rose Ketone, Nopyl Acetate, Eucalyptol, 2-Methylundecanal, Nerol, Rhuboflor. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.

Kasutusjuhend

Kinnitage Finish värskendi sõrestiku külge või riputage sõrestiku ülemisele äärele nii, et see ei blokeeriks pihusteid. Kui vedelik on värskendi seest kadunud (ligikaudu 60 pesu), asendage kogu seade uuega.

Ohutus

Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Sisaldab Rose Ketone, Nopyl Acetate, Eucalyptol, 2-Methylundecanal, Nerol, Rhuboflor. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Enne kasutamist tutvuda etiketl oleva infoga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele määrustele.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: FINISH
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 10 g
Teised kliendid ostsid veel