Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Corega hambaproteeside fikseerimiskreem Eriti Tugev 40g

Corega hambaproteeside fikseerimiskreem Eriti Tugev 40g

7,99 €
Kaubamärk: COREGA
Tootekood: 6411
EAN: 4742041001900
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Corega Extra Strong Mild Mint maheda mündi maitsega proteesiliim tagab tugeva kinnituse terveks päevaks.

Kasutusjuhend

Kasutage alguses väikeses koguses, liiga suur kogus võib põhjustada välja valgumist. Õige koguse leidmiseks võib kuluda mitu kasutuskorda. Proteeside turvaliseks paigalhoidmiseks kasutage liimi üks kord päevas. Kui te vajate liimi enam kui üks kord päevas, küsige nõu oma hambaarstilt. Kasutamine: 1. Kasutage üks kord päevas, lühikeste triipudena, nagu näidatud, puhastele, kuivadele proteesidele. 2. Loputage suud, suruge protees oma kohale, hoidke kindlalt ja siis hammustage kokku, et tagada kindel hoidmine. Eemaldamine: 1. Loputage tugevasti suud sooja veega ja eemaldage siis aeglaselt proteesid. 2. Eemaldage liimijäägid hambaproteesidelt ja suust sooja vee ja hambaharja abil.

Ohutus

Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Mõned isikud võivad olla sellele tootele tundlikud või allergilised. Kui teil tekib allergiline reaktsioon või ebamugavustunne, lõpetage koheselt kasutamine. Toote väikeste koguste allaneelamist võib õige kasutamise korral küll esineda, kuid see ei ole kahjulik. Halvasti istuvad proteesid võivad kahjustada teie tervist. Külastage regulaarselt hambaarsti, et kontrollida proteeside sobivust. Et vältida otsiku ummistumist, hoidke kork ja otsik kuivana.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: COREGA, COREGA
Päritolumaa: Iirimaa, Iirimaa
Netomass (g): 40 g, 40 g
Teised kliendid ostsid veel
Lõpumüük -70%

Kiwi sisetallad Elegant Thermo 40-41

1,05 € 3,50 €
Lõpumüük -70%

Kiwi sisetallad Elegant Thermo 44-45

1,05 € 3,50 €
Lõpumüük -70%

Kiwi sisetallad Elegant Thermo 46-47

1,05 € 3,50 €