Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Kohvioad

Kohv on üks enim armastatud jooke kogu maailmas, pakkudes rikkalikku aroomi ja ergutavat maitset. Meie valikust leiate ka armastatud Davidoffi ja Tchibo kohvi, mis on tuntud oma kvaliteedi ja suurepärase maitse poolest.

Näita rohkem

Tchibo

Mitmekesisest valikust leiate erinevaid kohvisorte, alates klassikalistest ubadest ja jahvatatud kohvist kuni eksootilisemate maitseteni. Igal kohviubade kasvatamise piirkonnal ja röstimisastmel on oma iseloom, leidke laiast valikust enda lemmikud kombinatsioonid!
Tchibo on Saksamaal asutatud ettevõte, kellel on pikaajaline kogemus kohvi tootmises. Nende kohvid on tuntud oma kvaliteedi ja erinevate maitsete poolest, tänu millele leiab iga huviline enda lemmiku.
See tunnustatud kohv on valmistatud kvaliteetsetest ubadest, mis on hoolikalt valitud ja röstitud, et tagada parim maitse ja aroom. Nende kohvid pakuvad rikkalikku ja täiuslikku maitseelamust, mis rahuldab ka kõige nõudlikumaid kohvigurmaane. Lisaks heale kohvile mõtlevad nad ka keskkonnale, mistõttu on nende pakendid jätkusuutlikumad kui paljudel konkurentidel.

Nautige meie laia valikut kohvisid, sealhulgas Tchibo kohve, mis pakuvad suurepärast maitset ja kvaliteeti igale kohvisõbrale. Avastage erinevate päritolu, röstimisastmete ja maitseprofiilidega kohvisid ning leidke endale sobivaim jook, mis pakub sinule just seda naudingut, mida sa kohvilt ootad.

Davidoff kohv: Elegantne nauding

Tuntud Šveitsi kaubamärk mis pakub erakordselt peeneid valikuid kohvisid on loodud huvilistele, kes naudivad kõrge kvaliteediga maitseelamusi. Olles pühendunud parima kohvi pakkumisele, on Davidoffi kohvivalik eriline segu traditsioonist, innovatsioonist ja ekspertiisist.
Kohvivalik hõlmab hoolikalt valitud ube maailma parimatest kohvikasvandustest, mistõttu on need rikkalikud ja väga aroomikad. Aastast aastasse hoiavad nad röstimisprotsessi latti kõrgel, et tagada rikkalik ja intensiivne maitse.
Loomulikult on neil midagi ka lahustuva kohvi austajatele, Davidoffi lahustuv kohvivalik pakub mugavat ja kiiret viisi kvaliteetse kohvi nautimiseks. Parimatest kohviubadest valmistatud ekstrakt pakub sujuvat ja meeldivat maitseelamus sinu igapäevaelus.

Kui eelistad oma kohvi värskelt jahvatada, on ka sinule midagi erilist – Davidoffi valik kvaliteetseid kohviube ja jahvatatud kohvi, mis sobivad erinevate kohvimasinate ja -meetodite jaoks. Avastage erinevad maitseprofiilid ja röstid, mis rahuldavad ka kõige nõudlikumaid kohvisõpru.

Davidoffi kohvivalik pakub kohvi austajatele erakordset maitseelamust, mida saab nautida igal ajal ja igas olukorras. Kasutades ainult parimaid kohviube ja tootmismeetodeid, on Davidoffi kohv sünonüümiks luksuslikule ja elegantsele naudingule.

Proovige Davidoffi kohvi ja avastage uus viis kohvimaailma nautimiseks.

Vaata kui võre nimekiri
Sorteerimine
kuva leheküljel
-30%

Davidoff Crema intense kohviuba 1kg

12,09 € 17,28 €
-30%

Davidoff Fine Aroma (250g+100g+tass)

8,47 € 12,10 €
Uus -43%

Eduscho Classic jahvatatud kohv 500g

3,99 € 6,98 €
Uus -40%

Eduscho Crema Gold kohviuba 1000g

8,99 € 14,98 €
Uus -44%

Eduscho Crema lahustuv kohv Crema 180g

4,99 € 8,98 €
Uus -40%

Eduscho Crema Strong kohviuba 1000g

8,99 € 14,98 €
-50%

Tchibo Exclusive jahvatatud kohv 250g

2,34 € 4,68 €
-47%

Tchibo Exclusive jahvatatud kohv 500g

4,28 € 8,13 €
-39%

Tchibo Exclusive keskmine röst kohvioad 1000g

9,99 € 16,26 €
-40%

Tchibo kohvioad Barista Café Crema 1kg

12,20 € 20,33 €
-40%

Tchibo kohvioad Caffe Crema 1kg

10,37 € 17,28 €
-40%

Tchibo lahustuv kohv Gold Selection 100g

3,46 € 5,78 €