Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

CILLIT L&R vannitubadele 450 ML

CILLIT L&R vannitubadele 450 ML

3,95 €
Kaubamärk: CILLIT
Tootekood: 53055
EAN: 5900627003000
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Cillit Lime & Rust lubjasette ja rooste eemaldusvahend. Cillit Lime & Rust mitte ainult ei eemalda lubjasetet ja roostet kogu teie majapidamises, vaid tänu uuele spetsiaalsele koostisainele pakub see puhastatud pindadele kuni 5 korda kauem sära ja kaitset*.

Koostisosad

Koostis: alla 5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, lõhnaained.

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend: vajutage korgil märgistatud kohtadele ja keerake lahti. Kandke vedelik niiskele käsnale või lapile. Puhastage pind ja 2-5 minuti pärast loputage põhjalikult veega. Et muuta pind säravaks, pühkige kuiva lapiga. Hoiatus. Järgige kasutusjuhendit, et ära hoida võimalikke ebasoovitavaid toimeid. Mitte kasutada marmor-, kivi-, email- ega muudel pindadel, mis on tundlikud hapete suhtes. Kahtluse korral testige ainet enne kasutamist mittenähtavas piirkonnas, et veenduda toote sobivuses pinnaga. Säilivusaeg: 2 aastat alates tootmiskuupäevast pakendil.

Ohutus

ETTEVAATUST. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Sisaldab: sipelghape ja oksaalhape, dihüdraat. Võib söövitada metalle. Mitte kokku segada pleegitusvahenditega ja teiste majapidamistoodetega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Auru mitte sisse hingata. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Kanda kaitsekindaid ja kaitseprille/kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Hoida sööbekindlas sööbekindla sisevooderdisega mahutis.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: CILLIT
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 480 g
Teised kliendid ostsid veel
-25%

Semper puuviljapüree pirni-banaani-mango 110g 6k

1,37 € 1,82 €
-25%

Semper puuviljapüree mango, 110g 6k

1,37 € 1,82 €
-12%

Akvile karboniseerimata mineraalvesi 1,5L

0,70 € 0,79 €