Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

CILLIT BANG Üldpuhastusvahend desinfitseeriv 750 ML

CILLIT BANG Üldpuhastusvahend desinfitseeriv 750 ML

7,00 €
Kaubamärk: CILLIT
Tootekood: 53611
EAN: 5908252009657
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

TAPAB 99,9% BAKTERITEST JA VIIRUSTEST*, SEALHULGAS COVID-19 HAIGUSE VIIRUSE**. Ilma kloorita. SOBIB ISEGI TOIDUGA KOKKUPUUTUVATELE PINDADELE. SOBILIK VANNITOA JA KÖÖGI JAOKS. TAPAB GRIPI JA COVID-19 HAIGUSE VIIRUSED**. MEIE KOOSTISES EI OLE MIDAGI VARJATA! VÕIMAS DESINIFEKTANT: bensalkooniumkloriid - TAPAB 99,9% BAKTERITEST, PÄRMIDEST JA VIIRUSTEST, SEALHULGAS GRIPI JA COVID-19 HAIGUSE VIIRUSED. PUHASTAVAD AINED: mitteioonsed pindaktiivsed ained - MUSTUSE JA TUGEVATE PLEKKIDE EEMALDAMISEKS KÕIKJAL KODUS. VÄRSKUSE VÕIMENDAJA - JÄTAB VÄRSKE JA MEELDIVA LÕHNA. p-H REGULAATOR: monoetanoolamiin - STABILISEERIB KOOSTIST JA PARANDAB JÕUDLUST. Et hoida teie kodu puhtana, oleme loonud Cillit Bang Power Cleaning and Disinfectioni. Meie uus koostis ühendab endas võimsa desinfitseerimisaine ja ülipuhastavad toimeained, mis tapavad 99,9% bakteritest ja viirustest*, sealhulgas COVID-19 ja grippi põhjustavad viirused**. Uus Cillit Bang eemaldab mustuse ja tugevad plekid kõikjal teie kodus - see on tõhus köögis oleva rasva ja vannitoas seebijääkide vastu, jättes värske ja meeldiva lõhna. SOBIB IDEAALSELT: PLIIDIPLAADID, KLAASKERAAMILISED PLAADID, KÜLMKAPI UKSED, VANNITOAPLAADID, VUUGID, VANNID, VALAMUD, DUŠIPANEELID, UKSEKÄEPIDEMED. Enne kasutamist lugege hoolikalt juhiseid. *Kasutamine ei ole soovitatav: riietel, tekstiilidel, vaipadel, puidul, messingil, vasel. Kokkupuute korral nende metallidega loputage kohe veega. Pikaajaline kokkupuude metalli, vana portselaniga, lamineeritud plastiga võib põhjustada värvimuutusi. Proovige alati silmatorkamatul alal, et veenduda pinnaga kokkusobivuses. Bakteritsiidne, viirusi ja pärmi hävitav vedelik pindadele, sealhulgas toiduga kokkupuutuvate pindade desinfitseerimiseks. . *vastavalt katsetele **Hävitab järgmisi viirusi: A-tüüpi ja B-tüüpi gripiviirus ning SARS-COV-2 viirus.

Koostisosad

Sisaldab toimeainena 0,11% C12–16-alküüldimetüülbensüülammooniumkloriidi (ADBAC/BKC (C12–16)). Koostis: alla 5% mitteioonsed pindaktiivseid aineid, desinfitseeriv aine, parfüüm, limoneen. Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com.

Kasutusjuhend

KASUTAMINE: 1. Keerake pihusti asendisse "ON". Hoidke pudelit püsti, pihustage 20-25 cm kauguselt. 2. Puhastamiseks laske mõjuda 5 minutit ja desinfitseerimiseks 15 minutit. 3. Loputage puhastatud pinda ja kasutatud käsna rohke veega. Lõpuks asetage otsik tagasi asendisse "OFF"

Ohutus

HOIATUS. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatuss kohas. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: CILLIT
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 750 g
Teised kliendid ostsid veel
-50%

Huggies püksmähkmed Elite Soft 6 15-25kg 32tk

10,00 € 19,99 €

La Forza mahlajoogi konsentraat karusmari 0,25L

3,70 €