Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

CILLIT BANG puhastusvaht 600 ML

CILLIT BANG puhastusvaht 600 ML

6,99 €
Kaubamärk: CILLIT
Tootekood: 53078
EAN: 5900627051513
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Cillit Bang Active Foam Citrus Force Soapscum and Shower on kiire ja lihtne viis hoida Teie vannitoa välimus ja lõhn puhta ja värskena ka kõige hõivatumas majapidamises. Kiire elustiil võib Teie kodule halba mõju avaldada ja aja jooksul vannitubade väljanägemise tuhmiks ning kulunuks muuta. Spetsiaalselt suurtele pindadele mõeldud Cillit Bangi uuenduslik aktiivse vahu vormel tungib läbi isegi kõige raskemate vannitoa plekkide, lahustab minutitega mustuse ja seebiplekid ning jätab vannituppa säravad pinnad ja värske ning meeldiva tsitruselõhna. Samuti aitab purgi super lai pihustikork Teil vaevata katta vannid, kahhelkivid ja toruliitmikud.

Koostisosad

Sisaldab alla 5%-i mitteioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaained Allergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud.

Kasutusjuhend

Puhastusvahtu on lihtne kasutada - lihtsalt raputage korralikult enne kasutamist - jahoides purki püstiasendis, 30-40cm puhastatavast pinnast ja pihustage kuni see on kaetud. Laske 2 minutit vahul imet teha ja siis loputage. Raskematele plekkidele jätke vaht 10 minutiks ja seejärel puhastage need puhta niiske lapiga. Näete erinevust Cillit Bangiga dušikabiini uksel, torudel ja keraamilistel plaatidel, keraamilistel pindadel, kroomil ja isegi roostevabal terasel.

Ohutus

Kasutada ainult vastavalt juhendile. Tahtlik väärkasutus sihipärase kontsentratsiooni tekitamise ja sissehingamisena võib olla kahjulik või surmav. Aerosooli mitte sisse hingata. Hermeetiline balloon: kaitsta otsese päikesevalguse eest ja hoida enam kui 50°C temperatuuri kätte sattumise eest. Äärmuslikud temperatuurid võivad tekkida autos, ahjude ja tuleasemete läheduses. Mitte purustada või põletada ka pärast kasutamist. Mitte pihustada leekidele või tulikuumadele materjalidele. Hoida eemal süüteallikatest. Mitte pihustada töötava elektritule, kuumaallikate või elektriliste seadmete lähedal. Mitte suitsetada. Vältige kokkupuudet silmadega. SILMA SATTUMISEL: loputada koheselt mitme minuti jooksul ettevaatlikult rohke veega ja pöörduda arsti poole. Allaneelamise korral pöörduge koheselt arsti poole ja näidake konteinerit või etiketti. Kasutada ainult hästiventileeritud keskkonnas. Käesolevast ainest ja selle konteinerist peab vabanema ohutult. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: CILLIT
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 590 g
Teised kliendid ostsid veel

HARPIC wc seep Sparkling Citrus DUO

3,99 €
-20%

Huggies mähkmed Extra Care 2 3-6kg 82tk

14,63 € 18,29 €