Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

CILLIT BANG Naturals köökidele 750 ML

CILLIT BANG Naturals köökidele 750 ML

6,99 €
Kaubamärk: CILLIT
Tootekood: 53054
EAN: 5900627093384
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Cillit Bang Naturally Powerful köögi puhastusvahend, 750 ml LOODUSLIKULT VÕIMAS! 100% looduslikku päritolu toimeained. 100% RASVA EEMALDAMINE*. SÖÖGISOODAGA. Meie koostises ei ole midagi varjata. EFEKTIIVNE PIHUSTI: 100% TAASKASUTATAV JA SIISKI VÕIMAS. LOODUSLIKKU PÄRITOLU AKTIIVSED KOOSTISOSAD: naatriumkarbonaat ja pindaktiivsed ained eemaldavad efektiivselt rasvaplekid ja mustuse. VÄRSKUSE TUGEVDAJAD: naturaalne värske lõhn eukalüpti ja männiokaste eeterliku õliga. STABILISAATOR: vesi - lahusti, orgaaniline amiin – pH kontrollimiseks; fenoksüpropanool – orgaaniline lahusti. Kogu Cillit Bangi asjatundlikkus on ühendatud looduslikku päritolu kontsentreeritud toimeainetega tõhusaks ja vastutustundlikuks puhastuseks. SÖÖGISOODA: KUULUS OMA IMELISTE PUHASTAVATE OMADUSTE POOLEST. EEMALDAB TÕHUSALT RASVA, TUGEVAD PLEKID JA HALVA LÕHNA KÕIKIDELT PINDADELT, ET SAADA SÄRAVPUHAS KÖÖK. Sobib ideaalselt: PLIIDIPLAADID JA PLIIDID, TÖÖPINNAD, MARMOR, GRANIIT, KERAAMIKA, TAMMEPUIT, KÜLMIKUD, ROOSTEVABA TERAS, KERAAMILISED PLAADID, GRILLID, KODUMASINAD, ÕHUPUHASTID, PRÜGIKASTID, KLAAS. Ei ole soovitatav: pleksiklaasid, vask, messing. *vastavalt rasva eemaldamise katsetulemustele

Koostisosad

Koostis: alla 5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, säilitusaine kaaliumsorbaat, lõhnaained. www.rbeuroinfo.com.

Kasutusjuhend

Kasutamine: 1. Keerata otsik asendisse "ON" 2. Pihustada vaht pinnale ja lasta 5 minutit mõjuda 3. Pühkida ja loputada. Enne kasutamist katsetada vähemalt 5 minutit silmapaistmatul alal, et tagada ühilduvus pinnaga.

Ohutus

Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Kanda silmade kaitset. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt riiklikele nõuetele.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: CILLIT
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 800 g
Teised kliendid ostsid veel
-30%

Tchibo kohvioad Espresso Milano Style 1kg

12,09 € 17,28 €
-28%

Huggies niisked salvrätikud All Over Clear 56tk

1,57 € 2,18 €
-25%

Semper õuna-mango smuuti 90g 6k.

1,23 € 1,63 €