Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

CILLIT BANG Bleach & Hygiene SPRAY 750ML

CILLIT BANG Bleach & Hygiene SPRAY 750ML

6,99 €
Kaubamärk: CILLIT
Tootekood: 53617
EAN: 5900627042542
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Cillit Bang Power Cleaner Bleach & Hygienei võimsa puhastusjõuga hävitate rasked plekid ja väldite pisikute levikut oma kodus! Elu võib olla kiire ja sageli pole Teil raskete plekkide nühkimiseks aega või energiat. Niisiis, nüüd ei peagi Te seda tegema. Meie unikaalse ja ülisärava vormeliga võite vaid jälgida, kuidas rasked plekid lahustuvad otse teie silme all ja lisatud valgendaja tagab, et Teie keraamilised pinnad muutuvad säravvalgeks. See sobib meile peaaegu kõikjal, maja sees ja sellest väljaspool - keraamilistest põrandaplaatidest ja töötasapindadest siseõu ja aiamööblini.

Koostisosad

Koostis: alla 5%-i klooril põhinevat pleegitusainet, alla 5%-i anioonseid ja mitteioonseid (minu arust on need üks ja sama?) pindaktiivseid aineid. Lõhnaained, 100g kohta sisaldab 2.8g naatriumhüpokloritit Allergia alased soovitused: info allergeenide kohta on koostisosade loetelus rasvaselt trükitud

Kasutusjuhend

Ükski töö pole liiga lihtne ega liiga raske - olgu see kraanikauss või dušikabiin, keerake lihtsalt otsik ON asendisse, sihtige ja pihustage õrnalt vähemalt 20cm kauguselt soovitud kohta. Vormel alustab toimimist sekunditega, lõigates läbi katlakivi ja muud kohad, kuhu on kogunenud mustus ning mõne minuti pärast võiteka raskeimad plekid lihtsalt niiske lapiga minema pühkida. Pole küürimist, pole kaapimist - pole probleemi. Bang ja mustus on kadunud!

Ohutus

Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab naha ärritust. Hoiatus! Mitte kasutada koos teiste toodetega. Võib vallandada ohtlike gaase (kloriini). Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. NAHALE SATTUMISEL: Peske rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse korral:pöörduda arsti poole. Sisust/taarast vabanemine vastavalt kohalikule/regionaalsele/rahvuslikule/rahvusvahelisele määrustikule.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: CILLIT
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 780 g
Teised kliendid ostsid veel
-12%

Akvile karboniseeritud mineraalvesi 1,5L

0,70 € 0,79 €
-19%

Kleenex salvrätikud Box Ultra Soft 64tk 3-kihiline

1,32 € 1,62 €

Kotanyi Vaniljesuhkur 15g

1,32 €