Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

CALGON veepehmendi tabletid 15 tab.

CALGON veepehmendi tabletid 15 tab.

10,49 €
Kaubamärk: CALGON
Tootekood: 53731
EAN: 5997321701813
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Calgon 2in1 veepehmendustabletid pesumasinale, 30 tbl. KATLAKIVI- JA MUSTUSEVASTANE KAITSE*. LISAKAITSE MUSTUSE VASTU**. JUHTIVATE PESUMASINATOOTJATE ESIMENE SOOVITUS. ILMA CALGONITA: lubjasete, mustus ja pesuaine jäägid kogunevad trumli taha, filtrile ja torudele. See mitte ainult ei või põhjustada masina purunemist, vaid võib olla ka halva lõhna allikaks, mis takistab täiusliku pesemistulemuse saavutamist. KOOS CALGONIGA: kaitse katlakivi vastu tänu selle neutraliseerivale toimele, mis aitab kaitsta masina kõiki olulisi osi. Mustusevastased lisaained puhta masina heaks annavad kaitse, mis väldib halba lõhna põhjustava mustuse ja pesuaine jääkide kuhjumist.

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com. Koostis: 15-30% polükarboksülaadid.

Kasutusjuhend

KASUTAMINE: 1.Kasutage igal PESUKORRAL. 2. Lisage üks Calgoni tablett tavalisele pesuainele põhipesulahtris. 3. Doseerige pesuainet, nagu soovitatakse pehme vee korral. Parema tulemuse saavutamiseks kasutage koos fosfaadivabade pesuainetega. 4. Sobib kõikide kangatüüpidega.

Ohutus

Mitte alla neelata. Allaneelamise korral pöörduda arsti poole. Silma sattumise korral loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: CALGON
Päritolumaa: Itaalia
Netomass (g): 200 g
Teised kliendid ostsid veel