Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

CALGON veepehmendi 500 G

CALGON veepehmendi 500 G

5,99 €
Kaubamärk: CALGON
Tootekood: 53130
EAN: 5900627008203
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Kaitseb* katlakivi eest ja hoiab masina puhta** *Aitab igal pesukorral kaitsta Teie masinat. **Aitab igal pesukorral hoida masina puhta. Ilma Calgonita Katlakivi, pori ja pesuvahendi jäägid kuhjuvad trumli taha, filtrissee ja torudesse. Lisaks masina purunemisele võib see olla ebameeldiva lõhna allikaks, mis takistab Teil saavutada ideaalset pesutulemust.

Koostisosad

Sisaldab üle 30%-i Tseoliiti, alla 5%-i polükarboksülaati, mitteioonsed pindaktiivseid aineid

Kasutusjuhend

Kasutage igal pesukorral. Lisage üks Calgoni tavalisele pesuainele põhipesulahtris. Doseerige pesuainet, nagu soovitatakse pehme vee korral. Parema tulemuse saamiseks kasutage koos fosfaadivabade pesuainetega. Sobib kõikide kangatüüpidega.

Ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega.Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Jätkata loputamist. Allaneelamise korral: kui enesetunne on halb, helistage Mürgistusteabe keskusesse või arstile, Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: CALGON
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 500 g
Teised kliendid ostsid veel
-20%

CILLIT BANG Naturals vannitubadele 750 ML

5,59 € 6,99 €

AIR WICK Diffuser Fresh Air 30 ML

6,99 €