Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Spray Cool Raspberries & Lime 236 ML

AIR WICK Spray Cool Raspberries & Lime 236 ML

4,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53213
EAN: 5908252004744
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

AIR WICK ruumisprei Jahedad Vaarikad ja Laim Uus Air Wick lõhna neutraliseeriv õhusprei. Ilma propellantide, värvainete ja ftalaatideta. Mitte midagi muud kui see, mida vajate halbade lõhnade neutraliseerimiseks ja kodu värskendamiseks! Valmistatud võimsate lõhna neutraliseerivate molekulidega, et võidelda halbade lõhnadega. Lõhnastatud looduslike eeterlike õlidega. Pudel on valmistatud 99% ulatuses taaskasutatud plastist.

Koostisosad

Sisaldab metüülkloroisotiasolinoon ja metüülisotiasolinoon. Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

Kasutamine: 1. Eemaldage päästiku vabastamiseks ohutustopper ja visake ära. 2. Suunake näost eemale ja vajutage päästikut vähemalt kolm korda, et alustada toote eraldumist. 3. Hoidke pakendit püsti ja tõmmake päästikut tugevalt iga kord, kui pihustate. 4. Hoida jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Kasutada hästi ventileeritatavas alas. Mitte pihustada otse pindadele. Mitte pihustatada lemmikloomadele, lemmikloomade asematele või majadele. Mitte pihustada otse toidule või kangale. Libe kõval pinnal. Mõned kõvad pinnad võivad pihustamisel muutuda niiskeks. Pindadega kokkupuutumisel pühkige kohe niiske lapiga. Kui on tähi suunata pakendiringlusesse. MÄRKUS: TOODE SISALDAB VÄIKESI OSI, MIS VÕIVAD PÕHJUSTADA LÄMBUMISOHTU.

Ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Kasutada hästi ventileeritavas kohas. Sisaldab metüülkloroisotiasolinoon ja metüülisotiasolinoon. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK, AIR WICK
Päritolumaa: Poola, Poola
Netomass (g): 236 g, 236 g
Teised kliendid ostsid veel