Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Reeds Diffuser Pear & Cinnamon 40 ML

AIR WICK Reeds Diffuser Pear & Cinnamon 40 ML

5,49 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53210
EAN: 5908252010639
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

AIR WICK roost lõhnahajuti Pirn & Kaneel. Sisaldab eeterlikke õlisid. 100% looduslik. Lisaks oma elegantsele disainile on Airwicki roost lõhnahajutil imeline kauakestev lõhn. Looge hubasem atmosfäär koos oma lemmiklõhnaga. Hellitage oma meeli pehmete karamelliseeritud pirnidega, mis on maitsestatud jaheda vaniljekreemiga.

Koostisosad

Sisaldab eugenool, metüültsinamaat, metüültsinaamaldehüüd ja trans-roos-ketoon-3. Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend: 1. Keerake kork lahti ja eemaldage see; 2. Tõmmake tihe plastist muhv lahti; 3. Keerake kork pudelile tagasi; 4. Sisestage rotangpalmi varred pudelisse, asetades nad harali: 5. Veenduge, et toode on asetatud stabiilsele pinnale, vältimaks juhuslikku mahavalgumist. Mitte asetada lihvitud, värvitud või plastpinnale. Mahavalgumise korral pühkida pind puhtaks. Säilitage juhendid edaspidiseks. LUGEGE ENNE KASUTAMIST HOOLIKALT OHUTUS- JA ETTEVAATUSMEETMEID. SÄILITAGE NEED EDASPIDISEKS. Kasutage ainult vastavalt juhendile. MÄRKUS: TOODE SISALDAB OSI, MIS VÕIVAD PÕHJUSTADA LÄMBUMISOHTU.

Ohutus

Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. ALLANEELAMISE KORRAL: viivitamatult võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Sisaldab eugenool, metüültsinamaat, metüültsinaamaldehüüd ja trans-roos-ketoon-3. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK, AIR WICK
Päritolumaa: Hiina, Hiina
Netomass (g): 40 g, 40 g