Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Diffuser White Flowers 25 ML

AIR WICK Diffuser White Flowers 25 ML

5,59 €
Hind: 6,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53961
EAN: 5900627073751
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wicki roost aroomihajuti White Flowers kasutab imeliste aroomide delikaatseks hajutamiseks looduslikke rotangpalmi varsi. Looge oma kodus meeldiv atmosfäär selle looduslike aroomide ja elegantse disainiga. Aroom Valged Lilled – värskelt lõigatud valgete lillede, freesia ja prantsuse jasmiini kerge aroom.

Koostisosad

Sisaldab 3-butoksüpropaan-2-ool, 2-metüül-3-(isopropüülfenüül)propioonaldehüüd, 3-p-kumenüül-2-metüülpropioonaldehüüd, 2-(4-tert-butüülbensüül)propioonaldehüüd, tsitraal, dl-tsitronellool, 2,4-dimetüül-3-tsüklohekseen-1- karboksaldehüüd, p-tert-butüüldihüdrokaneelaldehüüd, geraniool, tsis-3-heksanüülsalitsülaat, delta-1-(2,6,6-trimetüül-3-tsüklohekseen-1-üül)-2-buteen-1-oon, 3-fenüübutanaal, fenüülatseetaldehüüd, eugenool.

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend: ENNE KASUTAMIST LUGEGE OHUTUSTEAVET JA ETTEVAATUSMEETMEID. Kasutage ainult vastavalt juhendile. Kestab kuni 4 nädalat. 1. Keerake pudeli kork lahti ja eemaldage kork. 2. Lükake sõrmedega välja korgi ülaosas olev ketas. 3. Keerake kork uuesti pudelile. 4. Sisestage rotangpalmi varred pudelisse, asetades need laiali. Vars toimib kui taht, tõmmates aroomi üles ning eraldades seda aeglaselt õhku. 5. Veenduge, et toode on asetatud stabiilsele pinnale, vältimaks juhuslikku mahavalgumist. Mitte asetada lihvitud, värvitud või plastpinnale. Mahavalgumise korral pühkida pind puhtaks. Hoidke kasutusjuhend alles.

Ohutus

HOIATUS. Sisaldab 3-butoksüpropaan-2-ool, 2-metüül-3-(isopropüülfenüül)propioonaldehüüd, 3-p-kumenüül-2-metüülpropioonaldehüüd, 2-(4-tert-butüülbensüül)propioonaldehüüd. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab nahaärritust. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Sisaldab 2-metüül-3-(p-isopropüülfenüül)propioonaldehüüd, tsitraal, dl-tsitronellool, 2,4-dimetüül-3-tsüklohekseen-1- karboksaldehüüd, p-tert-butüüldihüdrokaneelaldehüüd, geraniool, tsis-3-heksanüülsalitsülaat, delta-1-(2,6,6-trimetüül-3-tsüklohekseen-1-üül)-2-buteen-1-oon, 3-fenüübutanaal, fenüülatseetaldehüüd, eugenool. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Kanda kaitsekindaid ja kaitseprille/kaitsemaski. ALLANEELAMISE KORRAL: võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/ arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi. Ruum pärast kasutamist õhutada.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ungari
Netomass (g): 50 g
Teised kliendid ostsid veel
-40%

Heinz tomatimahl 290ml PANT D

0,79 € 1,32 €
-25%

Pergale kreeker Kuku Ruku juustumaitseline 72g

0,76 € 1,01 €
-25%

Pergale kreeker Kuku Ruku soolaga 70g

0,76 € 1,01 €
-25%

Organix ECO krõbedad porgandipulgad 20g

1,45 € 1,93 €