Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK lõhnaküünal Orange & Spice 105 G

AIR WICK lõhnaküünal Orange & Spice 105 G

3,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53601
EAN: 5900627061390
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wick lõhnaküünal Orange & Festive Spice Eeterlikud õlid. Suurepärane aroom esimesest kuni viimase leegini. Osaliselt sünteetiline aroom. Tunnetage magusa apelsini energiat, segatud mango ja vürtsidega.

Koostisosad

Sisaldab: Benzyl salicylate, Geraniol, dl-Limonene, 1-(2,6,6-Trimethylcyclohexa-1,3-dienyl)-2-buten-1-one. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni.Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

Mitte põletada rohkem kui 4 tundi korraga. Kasutades mitut küünalt korraga, jätta küünalde vahele vähemalt 20 cm. Asetada lamedale kuumuskindlale pinnale, eemale tuuletõmbusest. Küünlaid mitte põletada süttivate materjalide peal või läheduses. Küünalt hoida püstises asendis. Mitte kasutada kuumadel pindadel (nt TV). Taht lõigata enne põletamist lühemaks, kui selle pikkus ületab 1 cm, et vältida liigset suitsemist. Põlemise ajal või enne hangumist mitte liigutada või kallutada. Mitte lasta leegil puutuda klaasist ümbrist. Küünal kustutada, kui küünalt on järele jäänud alla 1 cm, ja mitte lasta küünlal päris lõpuni põleda.

Ohutus

HOIATUS: ENNE KASUTAMIST LUGEGE OHUTUSTEAVET JA ETTEVASABINÕUSID. SÄILITAGE NEED EDASPIDI KASUTAMISEKS. Juhendite eiramine võib põhjustada tuleohtu, isikuvigastust või klaasi purunemist. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Klaas on kuum kasutamise ajal ja pärast kasutamist. Mitte kasutada, kui klaas on kahjustatud. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi. MITTE PANNA KÜÜNLASSE MUID OBJEKTE (nt TIKKE). Mitte jätta põlevat küünalt järelvalveta. Hoida eemal süttivatest materjalidest. Mitte põletada rohkem kui 4 tundi korraga. Kasutades mitut küünalt korraga, jätta küünalde vahele vähemalt 20 cm. Asetada lamedale kuumuskindlale pinnale, eemale tuuletõmbusest. Küünlaid mitte põletada süttivate materjalide peal või läheduses. Küünalt hoida püstises asendis. Mitte kasutada kuumadel pindadel (nt TV). Taht lõigata enne põletamist lühemaks, kui selle pikkus ületab 1 cm, et vältida liigset suitsemist. Põlemise ajal või enne hangumist mitte liigutada või kallutada. Mitte lasta leegil puutuda klaasist ümbrist. Küünal kustutada, kui küünalt on järele jäänud alla 1 cm, ja mitte lasta küünlal päris lõpuni põleda. Küünal kustutada õrnalt puhudes. Sisaldab: dl-Limonene. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Hiina
Netomass (g): 110 g
Teised kliendid ostsid veel