Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Freshmatic White Flowers täide 250 ML

AIR WICK Freshmatic White Flowers täide 250 ML

7,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53229
EAN: 3059943009042
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wick Freshmatic MAX õhuvärskendi täide White Flowers. (Valged Lilled)

Koostisosad

Sisaldab Geraniol, Citronellol. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Tühi aerosoolipudel visake ära koos olmejäätmetega või pange sobivasse pakendikonteinerisse. Air Wick on kaubamärk.

Kasutusjuhend

Ettevaatusabinõud: Enne selle aerosooltäite sisestamist kontrollige, et Teie automaatseadme lüliti on asendis OFF. Suunake seade näost eemale, enne kui selle sisse lülitate. Kui seade sisse lülitada, pihustab see automaatselt 15 sekundi pärast. Ohutuse huvides järgige hoolikalt kasutusjuhendit, mis on kaasas teie FreshMatic MAX seadmega. Ärge laske pihustuda otse toidule, kangale ega pindadele. Pindadele sattumisel pühkige kohe niiske lapiga ära.

Ohutus

Ohutus/allergiateave: ERITI TULEOHTLIK. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Sihilik väärkasutus sisu tahtliku kontsentreerimise ja sissehingamise näol võib olla kahjulik või surmav. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal süttimisallikast – mitte suitsetada. Vältida aerosooli sissehingamist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Vältida silma sattumist. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Rõhu all olev: mitte hoida päikese käes ja temperatuuril üle 50 °C. Temperatuuriäärmused võivad esineda autodes ning ahjude ja kaminate läheduses. Mitte asetada kokkupuutesse kuumade pindade ega lahtise leegiga. Keelatud purustada ja põletada ka peale kasutamist. Tühjendamine lahtisesse tulle või hõõguvasse ainesse (nt küünal) keelatud. Mitte pihustada kasutatava elektriseadme läheduses (nt teler) Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peaksid olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 160 g