Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Freshmatic PURE täide Cherry Blossom 250 ML

AIR WICK Freshmatic PURE täide Cherry Blossom 250 ML

7,99 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53718
EAN: 5900627070262
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wick Freshmatic PURE õhuvärskendi täide Cherry Blossom. Neutraliseerib ebameeldivad lõhnad. See ei sisalda vett, seega saate nautida aroomi õhus, mitte märgust põrandal

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

Kasutamine. Enne lõhnatäite sisestamist pange seade asendisse „OFF“. ALATI SUUNAKE SEADE NÄOST EEMALE. Lülitage sisse – seade pihustab 15 sekundi pärast.

Ohutus

ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi. Kasutada hästiventileeritavas kohas. Taastöödelda kui on tühi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 160 g