Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Botanica Spray Caribbean Sandalwood 236 ML

AIR WICK Botanica Spray Caribbean Sandalwood 236 ML

5,49 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53192
EAN: 5900627092516
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

AIR WICK Botanica ruumisprei Kariibi Vetiver & Sandlipuu Mitteaerosoolne. Looduslike eeterlike õlidega koostis. Pudel on valmistatud 99% taaskasutatud plastist. Päästik on valmistatud 35% taaskasutatud plastist. Tootel ei ole tehtud loomkatseid. Sisaldab vaid vajalikke koostisosi: suurepärane lõhn looduslike eeterlike õlidega. Ei sisalda ftalaate, atsetooni, värvaineid ega propellanti.

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com.

Kasutusjuhend

Kasutamine: 1. Päästiku vabastamiseks eemaldage kaitsekork. 2. Suunake pihusti näost eemale ja vajutage päästikule vähemalt kolm korda. 3. Hoidke püsti asendis ja vajutage päästikut iga kord, kui pihustate. 4. Hoida jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Kasutada hästi ventileeritatavas alas. Mitte pihustada otse pindadele. Mitte pihustatada lemmikloomadele, lemmikloomade asematele või majadele. Mitte pihustada otse toidule või kangale. Libe kõval pinnal. Mõned kõvad pinnad võivad pihustamisel muutuda niiskeks. Pindadega kokkupuutumisel pühkige kohe niiske lapiga. MÄRKUS: TOODE SISALDAB VÄIKESI OSI, MIS VÕIVAD PÕHJUSTADA LÄMBUMISOHTU.

Ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 236 g
Teised kliendid ostsid veel
-29%

Huggies niisked salvrätikud Pure 3x56tk

4,06 € 5,69 €
-20%

David Rio Chai Tiger Spice 398g

9,75 € 12,15 €

Texas micropopcorn 100g

0,87 €