Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Active Fresh Marine Breeze täide 228 ML

AIR WICK Active Fresh Marine Breeze täide 228 ML

8,49 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53991
EAN: 5908252010059
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Mitteaerosoolne täitemahuti. Eeterlike õlidega. Kuni 70 päevaks*. Ei sisalda ftalaate, propellante ega värvaineid. Mahuti on valmistatud 50% ulatuses ringlussevõetud plastist. Ringlussevõetav mahuti. Pumpa ei saa ümbertöödelda.

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com. Lisateave meie koostisosade kohta: suurepärane lõhn: rikastatud looduslike eeterlike õlidega; ei sisalda: ftalaadid, propellandid ja värvained; mida sisaldab ja milleks: vesi, etanool ja vahutamisvastane aine – lõhnakandjad

Kasutusjuhend

HOIATUS: ENNE KASUTAMIST LUGEDA HOOLIKALT LÄBI OHUTUS- JA HOIATUSTEKST. Enne täitemahuti sisestamist kontrollige, et seadme lüliti oleks asendis OFF. Enne sisselülitamist suunake seade näost eemale. Seade pihustab automaatselt 15 sekundi pärast. Järgige hoolikalt seadmega kaasasolevaid kasutusjuhiseid.

Ohutus

Hoiatus. Tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Sisaldab linalooli ja isoeugenooli. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuväskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 210 g
Teised kliendid ostsid veel
-35%

Bic geelpliiats Gel-ocity 0,5 must

0,52 € 0,81 €
-20%

Huggies mähkmed Extra Care 2 3-6kg 82tk

14,63 € 18,29 €
Lõpumüük -36%
Lõpumüük -36%