Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

WOOLITE pesuvahend WHITE 3,6 L

WOOLITE pesuvahend WHITE 3,6 L

15,98 €
Kaubamärk: WOOLITE
Tootekood: 53400
EAN: 5900627090550
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Vedel pesuvahend riietele. Briljantne valge. Valged riided kui uued. Keratiiniga.

Koostisosad

Koostis: 5-15%: anioonsed pindaktiivsed ained; <5% seep, mitteioonsed pindaktiivsed ained, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone, optilised valgendid, lõhnaained, Linalool, Citronellol. Koostisosade teave www.rbeuroinfo.com.

Kasutusjuhend

Alati järgige juhendeid riiete siltidel, eriti pesemistemperatuuri. Uusi riideid peske esimesel pesukorral eraldi. Masinpesuks doseerige toodet kas pesuvahendisahtlisse või doseerimispalli sisse. Pärast kasutamist peske käsi.Kõikidele vee kareduse tasametele.

Ohutus

HOIATUS. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/ arstiga. Sisaldab metüülisotiasolinooni. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Kanda kaitsekindaid. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: WOOLITE
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 3690 g