Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

VANISH vaibapuh.vahend REGULAR 500ML

VANISH vaibapuh.vahend REGULAR 500ML

5,59 €
Hind: 6,99 €
Kaubamärk: VANISH
Tootekood: 53742
EAN: 5900627012477
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Vanish Clean & Fresh käsipesušampoon vaipadele. Eemaldab 5 x rohkem mustust*. Pehmendab, puhastab, värskendab. *vs ainult tolmuimejaga puhastamine

Koostisosad

Koostis (koostisosade teave www.rbeuroinfo.com): alla 5% hapnikupõhised pleegitusained, anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, polükarboksülaadid, lõhnaained.

Kasutusjuhend

Kasutamine: Puhastage vaip tolmuimejaga. Segage 1 osa toodet 9 osa veega (max 40 °C). Segage vahule. Kandke vaht ühtlaselt vaibale. Laske kuivada. Puhastage jälle tolmuimejaga. Kasutussoovitused: Alati kontrollige vaiba värvikindlust vaiba silmapaistmatus kohas. Kasutage ainult vahtu, kuna liigne märgumine võib põhjustada kokkutõmbumist või plekke. Enne tolmuimejaga puhastamist laske kuivada. Mitte lasta liigselt märguda. Ei sobi kasutamiseks velvetmaterjalidel, brokaadil või nendel materjalidel, mis ei sobi märgpuhastuseks. Ei sobi kasutamiseks masinates.

Ohutus

HOIATUS. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kui kokkupuutel nahaga tekib valgenemine, ärge muretsege. Valgendav toime on ajutine ja pöörduv. Pritsmed loputada kohe rohke veega. Tundliku naha korral on soovitav kanda kaitsekindaid. Mitte kokku segada teiste toodetega.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: VANISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 510 g