Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

VANISH plekieemaldaja OXY ACTION REGULAR 625 G

VANISH plekieemaldaja OXY ACTION REGULAR 625 G

10,99 €
Kaubamärk: VANISH
Tootekood: 53441
EAN: 5900627081749
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Vanish Oxi Action plekieemalduspulber riietele. EEMALDAB PLEKID 1. PESUKORRAL. TOIMIB 30° JUURES. MOODUSTAB OXI ACTION MULLIKESI. OHUTU IGAPÄEVARIIETEL* , VÄRVILISEL JA VALGEL. * igapäevased materjalid, nagu puuvillane ja polüester.

Koostisosad

Koostis (www.rbeuroinfo.com): >30%: hapnikupõhised pleegitusained, <5%: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, tseoliidid, ensüümid, lõhnaained.

Kasutusjuhend

KASUTAMINE: EELTÖÖTLUS: Lisage 10 g pulbrile vett, et see kataks pulbri, ja segage 30 sek. Kandke segu plekile. Vajadusel hõõruge plekki. Enne mõõtelusika nõusse tagasipanekut puhastage ja kuivatage see. Pärast eeltöötlust peske nagu tavaliselt. LEOTAMINE: Lisage üks mõõtelusikatäis 4 l veele. Valgele - max 6 h. Värvilisele - max 1 h. Pärast leotamist peske nagu tavaliselt või loputage põhjalikult. Parima tulemuse saavutamiseks hõõruge plekki enne loputamist. PESEMINE: Lisage pesupulbrile pesuvahendisahtlis. Lihtsalt lisage mõõtelusikatäis igal pesukorral. Tugevad ja sissekuivanud plekid - 1 mõõtelusikatäis. Tavalised plekid - ½ mõõtelusikatäit. 1 mõõtelusikatäis = 60 ml KASUTUSNÕUANDED: ? Järgige alati pesemisjuhendit rõivaesemel või kangahooldussildil. ? Enne kasutamist kontrollige värvikindlust, katsetades toote varjatud alal. Loputage ja laske kuivada. ? Peale igat kasutuskorda sulgege kaas ja hoidke Vanish´it jahedas ja kuivas kohas. ? Parima tulemuse saavutamiseks võib olla vajalik pesuprotsessi osaline kordamine. ? Mitte kasutada villast, siidist või nahast riideesemetel. ? Mitta kasutada viimisteltud või kaetud pindadel - nt puit, metall jne. ? Mitte leotada metallkinnititega või tulekindla kattega rõivaid. ? Mitte asetada eeltöödeldud või leotatud rõivaid kuumusallikate juurde või otsese päikesevalguse kätte enne põhjalikku pesemist või loputamist. ? Vältida toote saastumist nõus. ? MITTE JÄTTA SEGATUD LAHUST SULETUD ANUMASSE, KUNA ERALDUV HAPNIK VÕIB TEKITADA ANUMAS RÕHU JA LAHUS VÕIB HAKATA LEKKIMA.

Ohutus

ETTEVAATUST. Sisaldab: dinaatriumkarbonaadi ja vesinikperoksiidi ühend (2:3); benseensulfoonhape, C10-13-alküülderivaadid, naatriumsoolad. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Põhjustab nahaärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma, nahale või rõivastele sattumist. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Tundliku naha puhul on soovitatav kanda kaitsekindaid.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: VANISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 630 g
Teised kliendid ostsid veel
Lõpumüük -36%

Sanex dushigeel Zero% tundlikule nahale 750ml

3,26 € 5,08 €
Lõpumüük -36%

LOVELA Baby pesuloputusvahend 2 L

8,99 €
-50%

DUREX Kondoomid Invisible XL 3 TK

2,28 € 4,55 €