Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

VANISH Pet expert plekieemaldussprei 500 ML

VANISH Pet expert plekieemaldussprei 500 ML

6,99 €
Kaubamärk: VANISH
Tootekood: 54625
EAN: 5900627076394
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

VANISH PET EXPERT PLEKIEEMALDUSSPREI. Eemaldab lemmiklooma poolt tehtud plekid ja uriinilõhna vaipadelt ning pehmelt mööblilt. Puhastab lemmiklooma tehtud segaduse esimesel korral. Plekieemaldussprei toimib 30 sekundiga, kaotades plekid ja halva lõhna. Aitab ära hoida lemmiklooma poolt edasist „territooriumi märgistamist“. Eemaldab lemmiklooma uriini-, okse- ja väljaheidete lõhna ja plekid ning porijäljed. Sobib ka muude plekkide nagu punase veini, tee, kohvi ja porijälgede eemaldamiseks.

Koostisosad

Koostis: (info koostisainete kohta: www.rbeuroinfo.com): <5%: hapnikupõhised pleegitusained, anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, polükarboksülaadid, lõhnaained, Limonene.

Kasutusjuhend

Kasutamine: Keerata pudeli otsik pihustavasse asendisse. Eemaldada lahtine mustus, seejärel pihustada vahendit plekile. Lasta mõjuda maksimaalselt 5 minutit. Kuivatada puhta lapi või paberiga. Kasutusnõuanded: Alati proovida vaiba/riide varjatud osal värvikindlust. Parima tulemuse saamiseks töödelda plekke koheselt. Sobib kasutamiseks villavaipadel. Eemaldada lahtine mustus ja märjad plekid puhta absorbeeriva lapiga. MITTE KASUTADA "velvet"- materjalidel, brokaadil või materjalidel, mis ei sobi märgpuhastuseks. Ei sobi kasutamiseks siidil või idamaistel vaipadel. Rasked plekid võivad vajada korduvpuhastust. Toode ei ole ohtlik lemmikloomadele, kui seda kasutatakse vastavalt märgistuse juhistele.

Ohutus

Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veelkord. Mitte allaneelata. Allaneelamise korral pöörduda arsti poole. Vältida pihustatud aine sissehingamist. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Juhul, kui kokkupuudel nahaga tekkis nahal valgendav efekt, pole vaja muretseda. Valgendv efekt on ajutine ja mööduv. Tundliku naha korral kasutada kaitsekindaid. Mitte segada kokku teiste toodetega. Käidelda hästiventileeritud kohas, ka tolmuimejat kasutades. Hoida lapsed ja lemmikloomad eemal kui toodet või tolmuimejat kasutatakse.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: VANISH
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 510 g
Teised kliendid ostsid veel