Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

TIRET torupuh.vahend 500 ML

TIRET torupuh.vahend 500 ML

4,99 €
Kaubamärk: TIRET
Tootekood: 53190
EAN: 5900627043723
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Geel ummistuste likvideerimiseks torudes. Eemaldab väga tugevad ummistusted paremini ja kiiremini kui traditsioonilised meetodid ja vahendid. Geeli tihe konsistents võimaldab tootel paremini sügavale torusse tungida, isegi kui kraanikausis vett ei ole. Tapab bakterid ja eemaldab ebameeldivad lõhnad. Sobib ideaalselt ja on ohutu kõikidele metall- ja plasttorudele.

Koostisosad

Naatriumhüdroksiid. Aktiivne koostis: 100g vedeliku kohta 4.5g naatriumhüpoklorit. Sisaldab alla 5% kloorvalgendajat amfoteersetele pindaktiivsetele ainetele. Sisaldab desinfektsioonivahendit.

Kasutusjuhend

Kasutamine: Valage geel ettevaatlikult kanalisatsioonitoru avausse või tugeva ummistuse korral otse vette. 1 pudel on arvestatud 1-2 kasutuskorraks. Jätke 15 minutiks seisma. Tugevate ummistuste korral jätke seisma tunduvalt pikemaks ajaks. Uhage vahend hoolikalt kuuma veega minema. Soovitatakse kasutada regulaarselt ummistustevastaseks profülaktikaks (minimaalne kogus 1/2 pudelit).

Ohutus

Hoiatus: Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi. Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Sisaldab toimeainena naatriumhüpokloritit 4,5%. Põhjustab söövitust. Hoida lukustatult lastele kättesaamatus kohas. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Nahale sattumisel võtta seljast saastunud riietus ja pesta kohe rohke veega. Õnnetusjuhtumi või halva enesetunde korral pöörduda arsti poole (võimaluse korral näidata talle etiketti). Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kanda sobivat kaitseriietust, -kindaid ja silmade või näokaitset. Allaneelamisel loputada suud veega (ainult juhul, kui isik on teadvusel). Kemikaal ja tema pakend tuleb viia ohtlike jäätmete kogumiskohta. Väga mürgine veeorganismidele. Mitte kasutada koos teiste toodetega. Võivad eralduda ohtlikud gaasid (kloor). Vältida kemikaali sattumist keskkonda. Tutvuda erinõuetega/ohutuskaardiga.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: TIRET
Päritolumaa: Poola
Netomass (g): 550 g
Teised kliendid ostsid veel

Veri Beri mustsõstrakangikesed 50g

1,79 €

Huggies niisked salvrätikud All Over Clear 56tk

2,18 €
-21%

Carl Jung Mousseux alkoholivaba vahuvein, 75cl

5,49 € 6,99 €