Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

Somat nõudepesumasina tabletid Gold (Doy) 60 tabs

Somat nõudepesumasina tabletid Gold (Doy) 60 tabs

29,99 €
Kaubamärk: SOMAT
Tootekood: 7328931
EAN: 9000101374278
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Somat Gold nõudepesumasina tabletid täiuslikult puhaste ja läikivate nõude jaoks, millel on võimas toime pealepõlenud mustuse vastu isegi madalatel temperatuuridel ökorežiimis või lühikeste nõudepesutsüklite korral. Somat Gold tabletid on miljoni võimsa osakese jõud, mis tungivad sügavale pealepõlenud sisse, lahustades need täielikult puhtaks, ilma täiendava pingutuseta!Kasutusjuhend Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga.Ohutus Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade, naha ja riietega. Kui see juhtub, pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Koostisosad

5 - 15 % polükarboksülaate, hapnikupõhiseid pleegitusaineid; < 5 % mitteioonseid pinadaktiivseid aineid, fosfonaate; lõhnaained (Benzyl Alcohol, Limonene), ensüümid.

Säilitustingimused

Hoida kuivas kohas temparatuuril +5 °C kuni +40 °C.

Kasutusjuhend

Kasutamine: 1. Täitke nõudepesumasin. 2. Vees lahustuvat ümbrist ei ole vaja tabletilt eemaldada, sest see lahustub loputustsüklis täielikult. 3. Pange eeldoseeritud nõudepesumasina tablett otse nõudepesumasina doseerimiskambrisse. 4. Ärge pange nõudepesumasina tabletti söögiriistade korvi ega nõudepesumasina soola doseerimiskasti. 5. Käivitage täidetud nõudepesumasin soovitud tsükliga. Doseerimine: lihtne kasutada – kõik tabletid on eeldoseeritud 1 tableti jaoks pesutsükli kohta. Soovitused. Ärge unustage nõudepesumasinat hooldada: Somat Duo nõudepesumasina puhastusvahend ja Somat Intense nõudepesumasina puhastusvahend puhastavad kiiresti ja lihtsalt!

Ohutus

Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitseprille. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: SOMAT
Päritolumaa: Saksamaa
Netomass (g): 1116 g